Z Pudziana zrobił się "Chudzian". Strongman szykuje się do walki. Mocno zredukował wagę

Już w sobotę walka, na którą z niecierpliwością czekają fani KSW. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Podczas ceremonii ważenia uwagę obserwatorów przyciągnęła sylwetka strongmana. Okazało się, że Pudzianowski mocno zredukował wagę.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Polski strongman Mariusz Pudzianowski szykuje się do pojedynku z Michałem Materlą podczas gali KSW 70. Walka odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 28 maja. Już teraz to spotkanie określa się jako "starcie legend". Mocna redukcja wagi Pudzianowskiego zrobiła ogromne wrażenie na kibicach. Szybko wymyślili mu nowy pseudonim. 

Zobacz wideo To będzie niezła walka

Kibice wymyślili Pudzianowi nowy pseudonim. Teraz to "Chudzian"

Tradycją walk KSW jest, że dzień wcześniej odbywa się ważenie zawodników. Podczas kontroli okazało się, że Mariusz Pudzianowski ma obecnie 116 kg, czyli o pięć i pół kilograma więcej niż Michał Materla. Nie zmienia to jednak faktu, że polski sportowiec znacznie schudł, a jego sylwetka bardzo się zmieniła. Fani zawodnika szybko nadali mu nowy przydomek - "Chudzian". 

 

Warto dodać, że Mariusz Pudzianowski do tej pory już 23 razy walczył w oktagonie. Zwyciężał aż 16 razy. Większym doświadczeniem może się pochwalić Michał Materla, który ma na koncie już 40 pojedynków, z czego 31 wygranych. Walka KSW 70 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas wieczoru planowanych jest dziewięć pojedynków.

Wydarzenie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Kibice mogą jednak wykupić miesięczny abonament platformy Viaplay w cenie 34 złotych. Relacje live z wydarzenia będzie przeprowadzona także przez serwis Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.