"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor spełniła marzenie pani Lidii i jej wnuczki. Ich nowy dom zachwyca

Za nami pierwszy odcinek 18. sezonu programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor wraz z ekipą wyremontowała dom pani Lidii i jej wnuczki. Uczestniczki nie ukrywały, że to spełnienie ich marzeń.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor opowiada o problemach ekipy „Nasz nowy dom"

W czwartek na antenę Polsatu powrócił "Nasz nowy dom". W pierwszym odcinku 18. sezonu Katarzyna Dowbor wraz z ekipą odmieniła dom pani Lidii i jej wnuczki Kornelii. Uczestniczki były zachwycone metamorfozą.

"Nasz nowy dom". Ekipa wyremontowała dom pani Lidii

W pierwszym odcinku nowej odsłony programu "Nasz nowy dom"Katarzyna Dowbor odwiedziła Tychy. Prezenterka złożyła wizytę pani Lidii, która samotnie wychowuje 13-letnią wnuczkę. Rodzice Kornelii mają problemy z nadużywaniem alkoholu i nie mogą zapewnić jej odpowiedniej opieki. Uczestniczki zajmują część starego, ceglanego domu. Lokal wymagał generalnego remontu. Babcia z wnuczką zmuszone są mieszkać w jednym pokoju. Brak im prywatności. Nastolatka nie ma także odpowiednich warunków do nauki. Kobieta starała się sama wykonać część prac, jednak nie miała wystarczających środków finansowych. Panią Lidię zgłosiła do programu sąsiadka.

Panią Lidzię poznałam, kiedy kupowaliśmy tutaj działkę. Nasza pomoc sąsiedzka polega na tym, że przyjdziemy od czasu do czasu i np. skosimy trawę, zrobimy jakieś zakupy. Najbardziej poruszyło mnie to, że nikt się nimi nie opiekuje. Kiedy zobaczyłam, w jakich warunkach żyje razem z Kornelią, postanowiłam zgłosić je do programu - powiedziała pani Marta.
 

Ekipa Katarzyny Dowbor w pięć dni całkowicie odmieniła dom pani Lidii i Kornelii. Babcia i wnuczka w końcu mogą cieszyć się prywatnością. Zdjęcia metamorfozy znajdziecie w naszej galerii.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.