Monika Mrozowska żegna zmarłą przyjaciółkę. Post aktorki chwyta za serce

Monika Mrozowska udostępniła poruszający post na Instagramie. Aktorka pożegnała w nim zmarłą przyjaciółkę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Instagram Moniki Mrozowskiej jest pełen zdjęć, na których widzimy ją uśmiechniętą i bardzo szczęśliwą. Ostatni post, czarny kwadrat, zwrócił więc szczególną uwagę. Do fotki został dołączony komentarz, który chwyta za serce. Aktorka żegna w nim bliską jej osobę.

Zobacz wideo Genialne utwory, które zostały po legendach muzyki

Monika Mrozowska żegna zmarłą przyjaciółkę

Aktorka w chwytającym za serce komentarzu opowiada o zmarłej Patrycji. Przybliża nam nastawioną optymistycznie osobę, która zawsze szukała rozwiązań i nie użalała się nad sobą. Mówi, że przyjaciółka kilka lat temu, przeszła poważną operację. Pomimo marnych rokowań przeszczep nerki zakończył się sukcesem. Następnie Mrozowska mówi o tym, jak wyglądało życie przyjaciółki po zabiegu. Podkreśla, że starała się czerpać z życia pełnymi garściami.

 
Operacja się powiodła, a Patrycja dostała kolejny powód, by cieszyć się życiem, nie czekała na jutro, podejmowała odważne decyzje i cieszyła się każdą minutą, sekundą. Skończyła wymarzoną szkołę, zaczęła pracować tam, gdzie to sobie wymyśliła. Przeprowadziła się, zaręczyła i zaczęła ze swoim narzeczonym, który był przy niej w każdym najtrudniejszym momencie, planować dzieci. Zawsze się jej pytałam, skąd ona na to wszystko bierze siły?

Na koniec gwiazda w wyjątkowo przejmujący sposób żegna zmarłą. Wyznaje, że modliła się o jej powrót do zdrowia. Mówi, jak smutno i pusto jest bez niej. Monika Mrozowska wierzy, że spotka się z ukochaną osobą po śmierci. 

Rodzinie Patrycji i jej najbliższym składamy kondolencje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.