Zofia Zborowska od kilku miesięcy przygotowuje się do roli mamy. Odkąd poinformowała, że spodziewa się dziecka, chętnie opowiada na Instagramie o macierzyństwie. Teraz opublikowała nagranie, na którym pokazała łóżeczko dla malucha. Zdaje się, że internauci nie zwrócili na nie uwagi, bo zaintrygował ich inny szczegół.
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. W ostatnim czasie para zdradziła już imię i płeć. To dziewczynka, która od rodziców otrzyma imię Nadzieja. Zborowska obecnie czuje się świetnie, jednak wcześniej nie ukrywała, że pierwszy trymestr ciąży był dla niej szczególnie trudny. Fani są już zatem przyzwyczajeni, że mówiąc o macierzyństwie, gwiazda nie owija w bawełnę. We wtorek opublikowała nagranie, na którym pokazała kołyskę dla córki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie testował jej pies aktorki, Wiesia.
Z cyklu "Wiesia testuje" - napisała Zofia Zborowska.
Zborowska ma na Instagramie całkiem spore grono fanów. Obecnie obserwuje ją już prawie 400 tysięcy użytkowników. Internauci widocznie dobrze znają jej poczucie humoru, ponieważ pod postem posypały się pozytywne komentarze.
Wiesia czuje, że ktoś nowy przyjdzie.
Wieśka będzie czuwać przy Nadziejce 24/7.
Ja moje koty po domu woziłam w wózku - piszą internauci.
Nagły obrót sprawy. Dziennikarze TVN Turbo znów staną przed sądem. Znamy szczegóły
60-letni Rafał Sonik i młodsza od niego o 24 lata ukochana będą mieli kolejne dziecko
Kto bogatemu zabroni? Andrzej Duda zaszalał i sprawił sobie drogie i sportowe auto. "Dowód na elitarny styl życia"
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła
Nazywali go "polskim Schwarzeneggerem". Zmarł dwa miesiące po druzgocącej diagnozie
Monika Brodka zwykle nie publikuje takich kadrów. Pokazała dziecko i partnera
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"
Roksana Węgiel tłumaczy się z afery z księdzem. Wspomniała o cenniku
Przełom w "Tańcu z gwiazdami". Jeden z jurorów odchodzi. W komentarzach wrze. "Najlepsza decyzja" vs "Szkoda"