Zofia Zborowska pokazała kołyskę dla córki. W środku niespodziewany gość. "Czuje, że ktoś nowy przyjdzie"

Zofia Zborowska wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka pokazała kołyskę dla dziecka, ale uwagę internautów przykuł nietypowy tester.

Zofia Zborowska od kilku miesięcy przygotowuje się do roli mamy. Odkąd poinformowała, że spodziewa się dziecka, chętnie opowiada na Instagramie o macierzyństwie. Teraz opublikowała nagranie, na którym pokazała łóżeczko dla malucha. Zdaje się, że internauci nie zwrócili na nie uwagi, bo zaintrygował ich inny szczegół. 

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała mieszkanie Zofii Zborowskiej

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Z kim Oliwia spędziła urlop? Odpowiedziała

Zofia Zborowska pokazała kołyskę dla córki. W środku niespodziewany gość

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. W ostatnim czasie para zdradziła już imię i płeć. To dziewczynka, która od rodziców otrzyma imię Nadzieja. Zborowska obecnie czuje się świetnie, jednak wcześniej nie ukrywała, że pierwszy trymestr ciąży był dla niej szczególnie trudny. Fani są już zatem przyzwyczajeni, że mówiąc o macierzyństwie, gwiazda nie owija w bawełnę. We wtorek opublikowała nagranie, na którym pokazała kołyskę dla córki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie testował jej pies aktorki, Wiesia.

Zobacz też: Zofia Zborowska bała się o ciążę. "Zderzyłam się z diagnozą, która mnie zmroziła". Nie wiedziała o tym nawet jej rodzina

Z cyklu "Wiesia testuje" - napisała Zofia Zborowska.
 

Zborowska ma na Instagramie całkiem spore grono fanów. Obecnie obserwuje ją już prawie 400 tysięcy użytkowników. Internauci widocznie dobrze znają jej poczucie humoru, ponieważ pod postem posypały się pozytywne komentarze. 

Wiesia czuje, że ktoś nowy przyjdzie.
Wieśka będzie czuwać przy Nadziejce 24/7.
Ja moje koty po domu woziłam w wózku - piszą internauci.

Marina, Wojtek Szczęsny i Liam SzczęsnyMarina Łuczenko pokazała, jak Wojtek Szczęsny bawi się z Liamem

Przypomnijmy, że Zborowska chętnie dokumentuje w sieci poszczególne etapy ciąży. Ostatnio opowiedziała m.in. o wizycie u ginekologa oraz pokazała, jak radzi sobie w upalne dni.

Więcej o: