"The Voice of Poland". Znamy uczestników półfinału. Kto przeszedł dalej?

Drugi ćwierćfinałowy odcinek "The Voice of Poland" już za nami. Jury w składzie: Edyta Górniak, Urzula Dudziak, Michał Szpak i Tomson z Baronem wybrali uczestników półfinałowego odcinka. Kto przeszedł dalej?

Ostatni odcinek programu "The Voice of Poland" był drugim odcinkiem ćwierćfinałowym. Show było emocjonujące! Na początku odcinka pojawiła się Ania Dąbrowska ze swoją piosenką - "Z Tobą Nie Umiem Wygrać". Wykonania wokalistów walczących o miejsce w półfinale oceniali: Edyta Górniak, Tomson i Baron, Urszula Dudziak oraz Michał Szpak.

The Voice Kids"The Voice Kids" 4. Ważna zmiana dla widzów. Kiedy premiera w TVP?

"The Voice of Poland". Występy drugiego finałowego odcinka. Drużyna Uli

Program rozpoczęła drużyna Urszuli Dudziak. Pierwszy wystąpił Jędrzej Skiba z piosenką "Watermelon Sugar". Kolejną wykonawczynią była Anna Malik z piosenką "Ruchome Piaski". Jurorzy nie byli przekonani do tej interpretacji utworu. Ostatnia na scenie wystąpiła Martyna Zygadło zastępująca chorego na COVID-19 Michała Matuszewskiego. Uczestniczka zaśpiewała "River Deep Mountain High". Jury stwierdziło, że pokazała ogień. 

"The Voice of Poland". Występy drugiego finałowego odcinka. Drużyna Edyty

Kolejny na scenie wystąpił team Edyty Górniak. Jako pierwszy pojawił się Ignacy Błażejowski z piosenką "While my guitar gently wheeps". Edyta Górniak była nim zachwycona.

Jest wspaniale wychowany i szlachetny - mówiła o Ignacym.

Druga wystąpiła Anna Gąsienica - Byrcyn w piosence "You Know I'm No Good". Michał bardzo pochwalił artystkę:

Wiesz co Aniu, naprawdę masz znakomity feeling. I to w jaki sposób poruszasz się w muzyce, to jakbyś robiła to już zanim się urodziłaś - mówił juror.

Jako ostatnia zaśpiewała Anna Nadkierniczna ze swoją gitarą. Wykonała "Łatwopalnych", a jej występ był bardzo delikatny i subtelny.

'The Voice of Poland'"The Voice of Poland". Edyta Górniak zmasakrowała swoje podopieczne

"The Voice of Poland". Występy drugiego finałowego odcinka. Drużyna Michała

Na scenie jako pierwszy z drużyny Michała wystąpił Mikołaj Macioszczyk z piosenką "Chciałem być". Po występie pojawiły się okrzyki zadowolenia, a Edyta Górniak dała artyście owacje na stojąco.

Jesteś taki seksi...wooow! - powiedziała Urszula Dudziak.

Kolejny na scenę wkroczył Mateusz Psonak z piosenką "Hotel California". Urszula Dudziak stwierdziła, że opada jej szczęka i spadają buty. Ostatnim wykonawcą drużyny Michała był Krystian Ochman. Zaśpiewał "Tylko mnie poproś do tańca". Wykonanie doprowadziło Edytę Górniak do łez.

 Wiesz co Krystian...wyrwałeś mi serce, wyrwałeś mi serce...- mówiła jurorka.

"The Voice of Poland". Występy drugiego finałowego odcinka. Drużyna Tomsona i Barona

"Somewhere only we know" to piosenka którą usłyszeliśmy na scenie w wykonaniu Bartosza Utrackiego. Po nim przed jurorami w pięknej, białej sukni stanęła Natalia Szczypuła z piosenką "I'm A Survivor". Jurorzy byli pod wrażeniem jej techniki. Ostatni w tym odcinku na scenę wkroczył Adam Kalinowski z piosenką, którą zadedykował swojej żonie - "Nothing Compares 2U". 

Sprawdź najmodniejsze sukienki na Avanti24.pl!

Kto przeszedł do półfinału?

Nadszedł czas trudnych decyzji. Z drużyny Urszuli Dudziak do półfinału przeszedł Jędrzej Skiba i Martyna Zygadło. Edyta Górniak postanowiła, że z dalej pójdzie Anna Gąsienica - Byrcyn, a według liczby punktów, Anna Nadkierniczna. Michał miał ogromny problem z decyzją. Ostatecznie wybrał Krystiana Ochmana, a pozostali jurorzy Mikołaja Macioszczyka. Złoty Bilet od Tomsona i Barona otrzymał Adam Kalinowski, a według punktacji pozostałych jurorów, Natalia Szczypuła.

Zobacz wideo
Więcej o: