Michał Szpak trafił do telewizji już jako trzynastolatek. W sieci można zobaczyć archiwalne nagranie

W sieci pojawiło się nagranie Michała Szpaka z przeszłości. Piosenkarz stawiał pierwsze kroki w świecie muzycznym już jako nastolatek. Bardzo się zmienił?

Michał Szpak jest bez wątpienia jednym z najbardziej charakterystycznych piosenkarzy młodego pokolenia. Wielokrotnie udowodnił, że nie boi się łamania schematów i doskonale wie, że scena to jego miejsce. Już od najmłodszych lat rozwijał muzyczne umiejętności, czego dowodem jest nagranie sprzed lat, które niedawno ujrzało światło dzienne i trafiło do sieci.

Zobacz wideo Jak trenuje Michał Szpak?

Pierwszy wywiad Michała Szpaka dostępny w sieci

Kariera Michała Szpaka nabrała rozpędu w 2011 roku, kiedy to pojawił się na castingu do pierwszej edycji programu ''X Factor''. Okazuje się, że kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej miał za sobą medialne doświadczenia już dużo wcześniej. Nagranie z pierwszego wywiadu Michała stało się absolutnym hitem w mediach. 

Archiwalne nagranie pochodzi z 2004 roku. Michał miał wówczas trzynaście lat i stawiał swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej. Wywiad został przeprowadzony przez rzeszowski oddział Telewizji Polskiej, podczas eliminacji do drugiej edycji Gim Hitu, ogólnopolskiego konkursu piosenki, zorganizowanego przez Gimnazjum nr 2 w Jaśle, do którego uczęszczał.

Udział w Gim Hicie jest dla mnie początkiem kariery - powiedział nastoletni Michał w wywiadzie.

Podczas eliminacji do konkursu Michał wykonał piosenkę zespołu T. Love pod tytułem ''Chłopaki nie płaczą''. Chociaż nie przeszedł do kolejnego etapu eliminacji, to historia pokazuje, że i tak udało mu się zyskać popularność. Michał już jako trzynastolatek miał charakterystyczne, długie włosy i błysk w oku. Kamera uwielbiała go od najmłodszych lat i jak widać, jego wypowiedź była prorocza. Od tamtej pory stał się sławny, a rzesza jego fanów rośnie z dnia na dzień.

 
Więcej o: