Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki nie znosili się w "X Factorze". Po latach stylistka komentuje jego zdjęcie. Odpowiedział

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki zakopali topór wojenny? Ostatnio pozwolili sobie na lekki flirt na Instagramie.

Maję Sablewską i Kubę Wojewódzkiego od dawna łączą napięte relacje. Wszystko zaczęło się na planie programu "X Factor", gdzie byli jurorami. Jednak teraz ich zachowanie sugeruje, że zapominają o dawnych urazach. Ostatnio odpowiadali sobie na komentarze, co nie umknęło uwadze zwolenników show-biznesu.

Zobacz wideo Maja Sablewska opowiada o współpracy z Dodą

Maja Sablewska komentuje zdjęcie Kuby Wojewódzkiego 

Stylistka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Obserwuje tam wiele profili, a ostatnio natknęła się na post Wojewódzkiego, na którym widniały okładki kolorowych magazynów z mężczyzną w roli głównej. Na jednej była też ona. Postanowiła to skomentować. 

A tak Cię lubiłam – zagaiła Majka.

Kuba natychmiast na to zareagował. 

Daj spokój. Ludzie to czytają.

Sablewska postanowiła iść o krok dalej i w żartobliwy sposób zdradziła swe uczucia.

Nawet kochałam… przez chwilę.

Wymiana zdań tych dwojga była oczywiście związana z plotkami jakie pojawiały się jeszcze przed "X Factorem". Wiele osób spekulowało, że Kuba i Majka mieli się ku sobie, jednak coś ich poróżniło. Cóż, może po latach w końcu się dogadają i Sablewska zawita do programu króla TVN-u?

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki - konflikt

Już kilka lat temu Maja Sablewska porzuciła karierę menadżerki gwiazd, bo sama się nią stała. Chwilę po zakończeniu współpracy z Mariną i Edytą Górniak otrzymała angaż w TVN. U boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiadała w jury muzycznego show, "X Factor". Posadą długo się jednak nie nacieszyła, bo program opuściła zaledwie po jednej edycji. Mówiło się, że wpływ na decyzję producentów miał właśnie Kuba. Nikogo to nie dziwiło, dziennikarz od lat ma silną pozycję w TVN-ie, a to, że za Mają nie przepadał, widać było niemalże w każdy odcinku. Raz nawet podczas trwania live'a - przez przypadek - wylał na nią wodę.

CW, AW