Kolejny odcinek ''Ośmiu wspaniałych'' za nami. Uczestnicy wzięli udział w psychologicznym eksperymencie

Za nami drugi odcinek nowego programu TVP ''Ośmiu wspaniałych''. Marta Manowska postawiła przed uczestnikami nie lada wyzwanie - musieli stworzyć kobietę swoich marzeń. Jak im poszło?

W kolejnym odcinku ''Ośmiu wspaniałych'' nie zabrakło emocji i ekstremalnych wyzwań. Mieliśmy okazję poznać lepiej wszystkich uczestników, a także zobaczyć, jak radzą sobie na randce. Nie zabrakło zabawnych sytuacji, a także trudnych emocji i łez. 

Zobacz wideo Pamiętacie Marlenę z

Drugi odcinek ''Ośmiu wspaniałych'' za nami

W pierwszym zadaniu panowie stanęli przed nie lada wyzwaniem. Każdy z nich musiał stworzyć dania, które zaserwowaliby swoim wybrankom. Przyświecała im zasada ''przez żołądek do serca''. Wykazali się kreatywnością i zaradnością, choć nie obyło się również bez drobnych nieporozumień, jednak Marta Manowska stanęła na wysokości zadania i postawiła uczestników do pionu. 

W kolejnym zadaniu ''wspaniali' musieli stworzyć kobietę swoich marzeń. Każdy z mężczyzn otrzymał manekin, a z dostępnych elementów garderoby musieli stworzyć stylizacje. Jak im poszło? Królem tej konkurencji był bez wątpienia Piotr, który pięknie mówił o tym, że wybranka serca byłaby centrum jego wszechświata.

Twoje centrum wszechświata nie ma majtek - skwitowała Marta Manowska.

W ostatniej konkurencji panowie byli uczestnikami psychologicznego eksperymentu. Marta Manowska postanowiła skonfrontować uczestników z ósemką kobiet. ''Wspaniali'' przeprowadzili łącznie 64 rozmowy, w których mogli dowiedzieć się więcej o sobie samych, a także o swoich preferencjach i pragnieniach. Panowie skupili się przede wszystkim na sobie, a podczas randek chętnie opowiadali o swoich byłych partnerkach, co spotkało się z mieszaną reakcją ze strony pań. Konkurencję wygrał Paweł, który okazał się najlepszym rozmówcą i otrzymał gwiazdę szeryfa.

Na koniec Marta Manowska zapytała ''wspaniałych'' o to, czego kobiety szukają u mężczyzn. Panowie mieli wiele pomysłów na odpowiedź. Wywiązała się na ten temat dyskusja, z której wynikło, że uczestnicy wciąż nie rozumieją, jakie błędy popełniają w poprzednich związkach. Prowadząca uświadomiła mężczyznom, że wciąż powielają te same błędy i właśnie dlatego nie są w stanie stworzyć poważnych relacji. 

''Ośmiu wspaniałych''''Ośmiu wspaniałych'' screen z programu

W tym odcinku nie zabrakło również łez. Doszło do kłótni pomiędzy dwoma uczestnikami. Jarek obraził Sebastiana i zasugerował, że jest maminsynkiem. Wszystko wskazuje na to, że Sebastian długo nie zapomni tego koledze. Na szczęście udało im się porozumieć. Trzeba przyznać, że ten odcinek był pełen emocji. Ciekawe, co wydarzy się za tydzień. Będziecie oglądać?

KK

Więcej o: