"Ośmiu wspaniałych". Pierwszy odcinek za nami. Na bohaterów czekała poranna pobudka na kacu

Za nami pierwszy odcinek nowego programu "Ośmiu wspaniałych". Czy TVP szykuje dla nas kolejny emocjonujący program?

Pod koniec 2019 roku do mediów trafiła informacja o nowym programie, który miała poprowadzić Marta Manowska. Po sukcesie "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" TVP zdecydowało się na kolejny, wyjątkowy format. Pierwszy odcinek "Ośmiu wspaniałych" już za nami, więc już wiemy, czego możemy się po nim spodziewać.

Zobacz wideo Pamiętacie Marlenę z "Rolnika..."? Opowiedziała nam o niej Marta Manowska:

"Ośmiu wspaniałych". O czym jest program?

Uczestnicy „Ośmiu Wspaniałych” to mężczyźni w wieku od 38 do 49 lat, pochodzący z różnych stron Polski. Wszyscy zostali wyłonieni w ramach castingu. W nowym formacie TVP bohaterowie podejmą walkę o odzyskanie pewności siebie po trudnych przejściach. Staną czoła swoim ograniczeniom, a także zawalczą o "nowego siebie".

Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków. W każdym z nich mężczyźni wezmą udział w wyzwaniach, aby móc w końcu nazwać się tymi "wspaniałymi".

"Ośmiu wspaniałych". Pierwszy odcinek

Do wsi na Lubelszczyźnie przyjechało ośmiu mężczyzn z ośmioma różnymi historiami. Są to Adam, Sebastian, Albert, Radek, Jarek, Łukasz, Piotr i Paweł. Każdy z nich jest inny, ale łatwo zauważyć, że wszystkich łączy potrzeba miłości.

Panowie od samego początku byli zestresowani całą sytuacją, ale z godziny na godziny coraz bardziej się rozkręcali. W każdym z pokoi mieszka po dwóch uczestników, dzięki czemu bohaterowie będą mogli się lepiej poznać. Dopiero nad ranem okazało się, że nieco zaszaleli w nocy z alkoholem, a następnie... zostali obudzeni o 7 na poranne ćwiczenia.

Później przyszedł czas na śniadanie, jazdę wojskowymi pojazdami i... sprzątanie po koniach. Jednak bohaterowie programu nie marudzili, tylko wzięli się do pracy. Okazało się, że zwycięzcami tej konkurencji zostali Adam i Łukasz oraz Jarek i Sebastian.

Pierwszym "wspaniałym" został Sebastian. W każdym odcinku zostanie wybrany nowy "wspaniały" i otrzyma odznakę w kształcie gwiazdy szeryfa.

Zostaniecie fanami programu?

KB

Więcej o:
Komentarze (4)
"Ośmiu wspaniałych". Pierwszy odcinek za nami. Na bohaterów czekała poranna pobudka na kacu
Zaloguj się
 • karinawojtek

  Oceniono 4 razy 2

  TVP to generalnie dno, szczególnie pod kątem polityki. Natomiast szacun za takie programy. W porównaniu z programami tego typu, szczególnie w TVN, gdzie lansują nadmuchane, niedorozwinięte laski i podobnych napompowanych kolesi, których marzeniem jest zostać celbrą i nic w życiu nie robić, oprócz nowych operacji i siłki, to reality w TVP są sztosem. Przynajmniej nie ogłupiają dzieciaków, tylko pokazują normalne życie, normalnych ludzi.

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  kolejna wiocha dla wiochy..

 • anna223

  Oceniono 3 razy 1

  Manowska do wyrzygu już każdy prowadzi tak samo sztucznie

 • antoniferdynand

  Oceniono 4 razy 0

  Bardzo fajny projekt o facetach którzy coś w życiu przeszli, i może o nas kobietach które nie do końca rozumieją o co facetom chodzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX