Diana z programu ''Rolnik szuka żony'' świętuje trzydzieste urodziny. Patrzymy na tort. Dość oryginalny

Diana z programu ''Rolnik szuka żony'' świętuje urodziny. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie tortu, który dostała w prezencie. Trzeba przyznać, że wygląda on dość zaskakująco.

Diana była uczestniczką szóstej edycji popularnego formatu TVP ''Rolnik szuka żony''. Chociaż nie udało jej się odnaleźć szczęścia w miłości i na własne życzenie opuściła program, to z pewnością sam udział przyniósł jej ogromną popularność. Kobieta niedawno świętowała swoje trzydzieste urodziny, a na Instagramie pochwaliła się tortem, który dostała w prezencie.

''Rolnik szuka żony''. Diana skończyła trzydzieści lat

Ze względu na obecną sytuację w kraju kandydatka Seweryna nie mogła zorganizować hucznej imprezy urodzinowej. Najbliżsi pamiętali jednak o jej okrągłej rocznicy i z tej okazji podarowali jej prezent- niespodziankę. Diana dostała wyjątkowy tort ze swoją podobizną, którym pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że to dość osobliwy prezent, jednak wygląda na to, że Diana byłą zachwycona. Nie kryła również wyrazów wdzięczności. 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z urodzinowymi życzeniami. Obserwatorzy Diany od razu zauważyli jej podobieństwo do figurki umieszczonej na torcie. 

Cóż za uderzające podobieństwo 
Podobna do Ciebie z twarzy
Świetny torcik, piękny wiek, wszystkiego najlepszego - czytamy w komentarzach.
 

Diana jest aktywna w swoich mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 30 tysięcy obserwujących. Często publikuje na swoim Instagramie zdjęcia i filmiki, a dzięki temu jej wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie. Nic dziwnego, że jej urodzinowe zdjęcie wywołało tak żywą reakcję ze strony jej fanów. Pozostaje nam przyłączyć się do życzeń.

KK