Diana z "Rolnik szuka żony" ujawniła, jak traktują ją mężczyźni. Bardzo smutne

Diana, którą widzowie polubili dzięki programowi "Rolnik szuka żony", uchyliła rąbka tajemnicy na temat relacji damsko-męskich.

Diana w reality show "Rolnik szuka żony" nie odnalazła miłości. Na własne życzenie opuściła program i zaprzestała rywalizacji o względy Seweryna. Jest jednak aktywna w mediach społecznościowych i często rozmawia w komentarzach z fanami. Tym razem podzieliła się przykrą informacją. 

Rolnik szuka żony. Marta Manowska o rozstaniu Grześka i Doroty

Zobacz wideo

Diana z "Rolnik szuka żony" o relacjach damsko-męskich

Była uczestniczka programu zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje swój makijaż. Diana przygotowywała się na ślub znajomych. Na twarzy dziewczyny nie zagościł jednak uśmiech i wygląda na smutną. 

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów, a internauci zachwycali się urodą Diany. Ten look przypadł do gustu wielu osobom. W jednym komentarzu obserwator stwierdził, że taka piękna kobieta na pewno często odrzuca męski zaloty. 

Przepiękna, ale ty musisz łamać męskie serca - napisał internauta. 

Dziewczyna odpowiedziała, że to właśnie mężczyźni sprawiają, że ona cierpi. 

Chyba oni mi - odpisała. 

Diana do tej pory nie odnalazła miłości i jest singielką. W programie znalazła jednak dwie przyjaciółki, z którymi chętnie spędza czas. Marlena, Natalia i Diana często publikują zdjęcia ze wspólnych wieczorów.

Marlena miała związać się po programie z Sewerynem, ale zerwała z nim kontakt, gdy wyszło na jaw, że mężczyzna utrzymuje kontakty z byłą partnerką. Na szczęście Marlena znalazła szczęście u boku Błażeja.

Ostatnio informowaliśmy, że Natalia znalazła nową miłość. Miała rozpocząć życie u Sławomira, ale życie zweryfikowało plany. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną i wyznała, że to ten jedyny.

Mamy nadzieje, że Diana wkrótce także znajdzie swoją wielką miłość!

DK