• Link został skopiowany

Gwiazdy na Wimbledonie. Beckham trzy dni temu był w szpitalu. Jest i królewska reprezentacja

W Londynie wystartował legendarny Wimbeldon, gdzie zawalczą ze sobą najlepsi tenisiści świata. Wydarzenie jak zwykle przyciągnęło tłumy gwiazd. Nie zabrakło Davida Beckhama czy nawet księżniczki Beatrice. Był też polski akcent.
Gwiazdy na Wimbledonie
eastnews.pl

W poniedziałek, 30 czerwca, w Londynie na Wimbledonie wystartował jeden z czterech najważniejszych i najstarszych turniejów tenisowych na świecie - tzw. Wielki Szelm. Wydarzenie odbywa się co roku i ma ogromne znaczenie zarówno sportowe, jak i kulturowe. Przyciąga najlepszych sportowców i tłumy osobistości na widowni. Nic więc dziwnego, że można było zobaczyć już Davida Beckhama, księżniczkę Beatrice czy nawet Agnieszkę Radwańską.

Zobacz wideo Victoria Beckham i Nicola Peltz szaleją na plaży

Gwiazdy na Wimbledonie. Wszyscy patrzyli na dłoń Davida Beckhama

Tenisowe rozgrywki na Wimbledonie zawsze budzą ogromne zainteresowanie wśród rodziny królewskiej. Do tej pory fotoreporterzy przyłapywali na widowni księżną Kate, która zawsze zachwycała swoimi stylizacjami. Tym razem rodzinę królewską reprezentowała księżniczka Beatrice, która w styczniu tego roku urodziła swoje drugie dziecko, córkę Athenę. Księżniczka Beatrice na widowni pokazała się w koszuli w pionowe niebieskie pasy i miała rozpuszczone włosy. Prezentowała się bardzo skromnie, a na znacznie bardziej elegancką stylizację postawił za to David Beckham.

Były piłkarz nie mógł odpuścić takiego wydarzenia, mimo że 27 czerwca trafił do szpitala i przeszedł operację. Okazało się, że już od dawna David Beckham zmagał się z "nieznośnym bólem" przez kontuzję, której doznał w 2003 roku. Wtedy podczas meczu z RPA złamał nadgarstek, a śruba, którą w tamtym czasie mu wszczepiono, przemieściła się i utknęła w jego przedramieniu. Z tego względu niezbędna była operacja. Najwyraźniej jednak piłkarz czuje się na tyle dobrze, że mógł wskoczyć w jasny garnitur i pokazać się na Wimbledonie. Uwagę wszystkich zwracał jednak opatrunek na jego dłoni, którą chętnie wszystkich pozdrawiał.

Polski akcent na Wimbledonie. Gwiazda tenisa pojawiła się na wydarzeniu

Na Wimbledonie nie zabrakło też Agnieszki Radwańskiej, która przez lata święciła triumfy na kortach tenisowych. W 2018 roku zdecydowała się jednak zakończyć swoją karierę z powodów zdrowotnych i gorszej kondycji. Teraz zjawiła się na legendarnym wydarzeniu w sportowej bluzce i spodniach. Do tego zaczesała swoje włosy w wysoki kucyk.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: