Julia Roberts i Danny Moder poznali się w w 2000 roku na planie filmu "The Mexican". Oboje byli w związkach, ale nie mogli uciec od uczucia, które ich połączyło. Zaledwie dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka oraz operator filmowy doczekali się trójki dzieci: 20-letnich bliźniaków - córki Hazel i syna Phinnaeusa oraz 17-letniego Henry'ego Daniela. Do sieci właśnie trafiła ich wspólna fotografia.
Julia Roberts i Danny Moder chronią prywatność swoich dzieci i rzadko pokazują się z nimi na większych wydarzeniach. Ich głównym miejscem zamieszkania od najmłodszych lat było ranczo w Taos, w Nowym Meksyku. Teraz jednak operator filmowy postanowił zrobić wyjątek i z okazji Dnia Mamy zamieścił na swoim instagramowym profilu rodzinny kadr Roberts z pociechami. Cała czwórka uśmiechała się do aparatu. "Mamy robią najlepsze rzeczy. Kocham ich" - czytamy w opisie. Kadr Roberts z dziećmi bardzo spodobał się internautom, którzy ruszyli z komentarzami. "Piękna mama i wspaniałe dzieci", "Piękna rodzina", "Jesteście super", "Jesteście taką wyjątkową rodziną - widać, jak różne rzeczy robicie. To bardzo prawdziwe i inspirujące! Dziękuję za podzielenie się tym" - pisali internauci. Po omawiany kadr zapraszamy do naszej galerii.
W jednym z wywiadów Julia Roberts opowiedziała o swoich dzieciach. Bardzo troszczy się o pociechy i jest z nimi w stałym kontakcie. - Wychowuję ich w ten sam sposób, jak wtedy, gdy byli w domu, czyli piszę do nich wiadomości: 'Wyspaliście się?", 'Brzmisz, jakbyś był chory', 'Czy pijesz herbatę?', 'Wyślij mi SMS-a, kiedy wrócisz do domu, żebym wiedziała, że jesteś w domu cały i zdrowy' - powiedziała w wywiadzie. Roberts przyznała, że dzieci są dla niej wyrozumiałe. - Mam ogromne uznanie dla moich starszych dzieci, ponieważ nadal pozwalają mi być dla nich taką samą mamą i nie jest to przewracanie oczami, a ogromna ilość zrozumienia - skwitowała aktorka dla "Today"
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Szymon Hołownia ostatni raz jako marszałek Sejmu. Ekspertka mówi jasno: Bez oznak dominacji
Polski pisarz został przyłapany na okradaniu klientów sklepu na Islandii. Wydał oświadczenie
Gortat pochwalił się emeryturą. Niebywałe, ile co miesiąc wpływa na jego konto
Nie do wiary, co zrobiła Kaczorowska. Chodzi o brata Rogacewicza
Kayah i Rinke Rooyens mają syna. Tak dziś wygląda 26-letni Roch. Nie do wiary, czym się zajmuje
Finał rozprawy Kaczorowskiej i Peli. Prawniczka tancerki zabrała głos
Obejrzałam scenę, w której "ożywili" Lucjana w "M jak miłość". To powinno wyglądać inaczej
Tuż przed południem Kaczorowska i Pela spotkali się w sądzie. Tak się zachowywali
Jolanta Fajkowska ma znaną córkę. Znacie ją z głośnych hitów