Robert Górski dał się poznać jako popularny kabareciarz. Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju od lat występuje na scenie. Publiczność zabawi również 25 maja na Polsat Hit Festiwalu w Sopocie. Górski jest już po próbach. Towarzyszyła mu żona, Monika Sobień-Górska. Para poznała się w 2018 roku. Kobieta przeprowadzała wywiad z kabareciarzem na temat serialu "Ucho Prezesa". Szybko zaiskrzyło i tak zaczęła się ich relacja. Mało kto wie jednak, kim jest żona Górskiego.
Monika Sobień-Górska jest dziennikarką, scenarzystką filmową i pisarką. Ma za sobą studia z dziennikarstwa i scenopisarstwa. Kobieta współpracowała z licznymi redakcjami. Jednym z jej sukcesów jest książka o Annie Lewandowskiej, która przyniosła jej dużą popularność. Jak wiemy, prywatnie kobieta jest ukochaną Roberta Górskiego. Para pobrała się 7 września 2019 roku. Tego samego dnia miejsce miały chrzciny ich córki. Małżonków dzieli 14 lat różnicy wieku. Dogadują się jednak doskonale. Fotoreporterzy zauważyli, że Monika Sobień-Górska wspierała męża na próbach do festiwalu w Sopocie. Zakochani towarzyszą sobie nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym.
Monika Sobień-Górska w swojej karierze napisała książkę o Annie Lewandowskiej. Robert Górski w rozmowie z portalem shownews.pl przyznał, że podeszła do zadania z ogromną starannością. Ukochana kabareciarza przeprowadziła wiele rozmów mających pomóc jej w pracy i dyskutowała z osobami z otoczenia Anny Lewandowskiej. Mogła liczyć na wsparcie męża. "Miałem wpływ o tyle, że nie przeszkadzałem jej w pisaniu, a nawet trochę pomagałem, bo zajmowałem się dzieckiem, kiedy pisała książkę, czy spotkała się z ludźmi, żeby ją napisać. Oczywiście, czytałem wcześniej fragmenty. Dodatkowo przeczytałem tę książkę jako jeden z pierwszych i wydaje mi się, że jest ona znakomita. Nie jest plotkarska, jak niektórzy zarzucają" - mówił Górski we wspomnianym wywiadzie. ZOBACZ TEŻ: Robert Górski o opolskich festiwalach za czasów Kurskiego. Nie gryzł się w język: To było bardzo przykre [PLOTEK EXCLUSIVE]
Polska przyznała na Eurowizji Izraelowi 12 punktów. Wiadomo, kto był w jury. W komentarzach armagedon
Viki Gabor była w polskim jury Eurowizji. Tak zareagowała po przyznaniu 12 punktów Izraelowi
Jeden z członków polskiego jury Eurowizji wydał oświadczenie. Chodzi o punkty dla Izraela
Eurowizja 2026. Polska przyznała Izraelowi 12 punktów. Rzeczniczka jury w środku nocy wydała oświadczenie
Niespodziewane doniesienia o relacji Pameli Anderson i Toma Cruise'a. "Pojawiła się iskra"
Mocny wpis Kwaśniewskiej po aferze wokół 12 punktów dla Izraela. "Przeczytałam skład jury i myślę..."
Kayah "dumna z polskiego jury", które na Eurowizji przyznało Izraelowi 12 punktów. Wtem padły ostre słowa
Steczkowska strzela miny, po tym jak polskie jury przyznało Izraelowi 12 punktów. To nagranie to hit!
Kaczorowska rozpływa się nad nową kuchnią. Pootwierała nawet szafki. "Pięknie jak w sklepie"