Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz stanęli na ślubnym kobiercu w 2013 roku. Małżeństwo doczekało się dwóch synów - Ignacego i Kacpra. 28 kwietnia portal Pudelek poinformował o rzekomym rozstaniu aktora i jego partnerki. Podobno do sądu wpłynął już pozew rozwodowy. "Dziś udało nam się potwierdzić, że Marcin i Marlena rozwodzą się. Pozew rozwodowy wpłynął już do jednego z warszawskich sądów i według naszych ustaleń został złożony w tym roku" - czytamy na portalu. Plotki o rzekomym kryzysie w związku Mroczka i Muranowicz pojawiały się jeszcze przed upublicznieniem tej informacji. Dlaczego?
Od dłuższego czasu w mediach społecznościowych Marcina Mroczka i jego żony nie pojawiały się ich wspólne ujęcia. Ostatni raz zamieścili rodzinne zdjęcie w grudniu 2023 roku. Aktor przestał także zostawiać serduszka pod publikacjami Muranowicz. Na tym jednak koniec. 30 grudnia 2024 roku modelka opublikowała w sieci wymowny post, w którym podzieliła się przemyśleniami. "Przełom roku zawsze jest dla mnie czasem pełnym refleksji i zadumy. Analizuję zawsze to, co się wydarzyło w przemijającym roku i zastanawiam się, co przygotowało dla mnie życie na kolejny! (...) Nigdy nie jesteście sami! Pamiętajcie o tym. (...) Wejdźcie w w ten Nowy Rok z czystą kartą i przyznajcie się dzisiaj chociaż przed samym sobą, stojąc przed lustrem: Jakie macie w sobie emocje i co o nich myślicie? Które wam nie służą, a których chcecie więcej?" - pisała Muranowicz w mediach społecznościowych.
W 2020 roku Marcin Mroczek opublikował w sieci post na temat kryzysu w związku. "Kryzys w związku' nie zawsze oznacza brak miłości czy kompletnego "zobojętnienia" na partnera (to jest wersja light - lekka). Kiedy pojawia się na świecie dziecko, nasze życie zmienia się niemal natychmiast (...) . Zapominamy o tym, co do tej pory nam sprawiało radochę, a co dopiero o partnerze. Przez ten etap prawdopodobnie przechodzi większość par" - zaczął. Wspomniał o tym, co pomagało mu i żonie. "My przekonaliśmy się, że zostawienie dzieci babci na noc to świetna opcja. Oczywiście nie mamy wtedy na nic siły i najchętniej to położylibyśmy się na kanapie i w spokoju pooglądali telewizję. Jednak warto się zmobilizować i zrobić coś fajnego razem" - pisał.
Śledczy poszukują Polki, która zaginęła na Majorce. Natrafili na zaskakujący trop
Mateusz Damięcki nie odpuścił Mentzenowi. Porównał go do... osła
Po krótkich włosach Pauliny Smaszcz nie ma już śladu. Ekspert pod wrażeniem. "Odjęła sobie 15 lat"
Zamienili dom na dwupiętrowy, luksusowy apartament. Szatanowie pokazali, jak mieszkają
Mama Iwony Wieczorek wydała ważne oświadczenie. Padły zaskakujące słowa
Maleńczuk odpalił się po słowach Mentzena. "Nie jest też inteligentny - raczej chytry i cwany"
Łukasz Simlat widział ojca tylko raz w życiu. Po latach dostał od niego list
Kukiz ostro o projekcie ws. wsparcia artystów. Muzyk z Republiki mówi o "intelektualnej masakrze"
Reżyser mówi o "dużym ego" Sanah. Tak wspomina ich współpracę. "Jej nie jest na rękę..."