Shakira i Gerard Pique przez lata uchodzili za zgraną parę. Doczekali się dwóch synów Milana i Sashy. Gdy wydawało się, że są szczęśliwi, gruchnęła wiadomość o rozstaniu. Media donoszą, że piłkarz miał zostawić piosenkarkę dla młodszej kobiety. Byli partnerzy spierają się o prawo do wychowywania dzieci. Wygląda jednak na to, że Pique rozpoczął nowe życie. Z ukochaną pojawił się na jednym z muzycznych festiwali. Uwagę zwraca uroda kobiety.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną. A pamiętacie pierwszą ukochaną Ibisza?
Piłkarz i jego nowa ukochana zostali zauważani przez fotoreporterów na festiwalu Summerfest Cerdanya. Z początku Gerard Pique miał ukrywać romans, w czym pomagali mu nawet jego przyjaciele, ale nie zamierza dłużej tego robić. Można było zauważyć, że świetnie się czuje w obecności 23-latki. Na oczach całej masy ludzi nie szczędzili sobie czułości i namiętnie się całowali.
Ukochana piłkarza ma kręcone blond włosy, a na koncert przyszła ubrana w czarną górę i wygodne spodnie.
ZOBACZ: Wyszło na jaw, jak nazywa się partnerka Gerarda Pique. "Pracuje dla niego"
Wiadomo z ustaleń dziennikarzy, że nowa miłość sportowca jest 23-letnią studentką i pracuje w ulubionym lokalu piłkarza o nazwie La Traviesa. "The Sun" twierdzi, że partnerka Pique nazywa się Clara Chia Marti i studiuje w Barcelonie public relations. Patrząc na zdjęcia wykonane przez fotoreporterów nie trudno dostrzec, że Mari jest kobietą o urodzie zbliżonej do Shakiry.
Wy również dostrzegacie uderzające podobieństwo? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
TTV strzela sobie w kolano. Do nowego show zaproszono Daniela Martyniuka. Trudno o gorszy pomysł
Spojrzała na najnowszą stylizację Nawrockiej. "Subtelnie podkreśla rolę gospodyni"
Miała śmiertelnie potrącić Polkę przed klubem w Londynie, a teraz stanęła przed sądem. Wiadomo, co się wydarzyło
Był uzależniony od alkoholu i pornografii. Pomógł mu Bóg. "Jedno zdanie uratowało mi życie"
Stenka na planie nowej części "Nigdy w życu". Tak po latach wyglada filmowa Judyta
Ewa Woydyłło uderzyła nie tylko w Świątek. Nazwała Sabalenkę "ruską babą". "Dmucha sobie tę gębę"
Kiedy pierwszy raz zabił, miał 17 lat. "Wampir z Krakowa" twierdził, że "zadawanie bólu jest dziełem sztuki"
Flagowy okręt Polsatu tonie? "Taniec z gwiazdami" ma problem, którego nie da się dłużej ignorować
"To ty udajesz nosorożca, czy nosorożec udaje ciebie?". Jest reakcja Świątek