Książę William wreszcie ma powody do radości. Ekspert: Nie boi się tego okazywać

Nie jest tajemnicą, że przez ostatnie miesiące książę William i księżna Kate przechodzili trudne chwile. Teraz, kiedy ukochana syna króla Karola III powoli wraca do życia publicznego, mówi się o radości w otoczeniu rojalsów.

Informacja, że księżną Kate zmaga się z chorobą nowotworową wywołała ogromne poruszenie w polskich i zagranicznych mediach. Fani żony księcia Williama zaczęli się niepokoić. Księżna musiała odpocząć od blasku fleszy oraz podróży. Przez długi czas nie było jej w mediach internetowych. Obserwatorzy odetchnęli z ulgą, kiedy zobaczyli księżną podczas parady Trooping the Colour, organizowanej na cześć urodzin króla. Przed tym wydarzeniem książę William występował sam i to często ze smutnym wyrazem twarzy. Obecnie czuje się lepiej, co potwierdza ekspert od mowy ciała.

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate po raz pierwszy po pogrzebie Elżbiety II

Książę William z powrotem radosny. "Świetnie czuje się podczas oficjalnych okazji"

Miniony weekend może dawać obserwatorom rodziny królewskiej pewną nadzieję. Być może sprawy idą już w dobrym kierunku, co sugeruje postawa księcia Williama. „Wykazywał prawdziwe zainteresowanie ceremonią. W niewymuszone uśmiechy angażował całą twarz. Mrugnął też do kamery i szeroko się uśmiechnął, co nie tylko sugeruje, że jest w psotnym nastroju, lecz także nie boi się tego okazywać. To sygnał, że odnalazł się w swojej roli i świetnie czuje się podczas oficjalnych okazji" - czytamy opinię eksperta od mowy ciała na "Mirror". Nic zresztą dziwnego - książę William nareszcie mógł uczestniczyć w życiu medialnym nie tylko w towarzystwie trójki dzieci, ale i swojej żony.

Książę WilliamKsiążę William REUTERS/Isabel Infantes

Król Karol III i królowa Camilla podczas parady. Byli nieco bardziej przejęci

Podczas parady w zamku nie mogło oczywiście zabraknąć królewskiej pary. Ich zachowanie również zostało przeanalizowane przez Darrena Stantona. „Od razu widać, że  król i królowa małżonka traktują wszystko z wielką powagą. Karol sprawia wrażenie poważnego i skupionego, najwyraźniej chce pokazać, że potrafi godnie reprezentować monarchię. Zachowanie Camilli sugeruje, że czuje się w swoim żywiole i uwielbia uczestniczyć w królewskich obowiązkach. Jej sposób poruszania się zdradza dużą pewność siebie" - zaznaczył. Zdjęcia rodziny królewskiej z parady możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

Jak myślicie, w tym miesiącu jeszcze zobaczymy księżną Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.