Królowa Camilla utarła nosa Meghan Markle. "Będzie się wstydzić"

Meghan Markle straciła milionowy kontrakt ze Spotify w sprawie swojego podkastu. W międzyczasie projekt królowej Camilli cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Meghan Markle we współpracy ze Spotify tworzyła podcast "Archetypes", ale w związku z nieporozumieniami między parą a serwisem ostatecznie doszło do rozwiązania umowy. Cały kontrakt miał opiewać na zawrotną kwotę 25 milionów dolarów. Meghan wyprodukowała łącznie dwanaście odcinków z rozmowami, co niestety nie było wystarczające, by otrzymać całość wypłaty. Jak czytamy w "The Sun", żona księcia Harry'ego z trudem przełknęła utratę kontraktu. Oliwy do ognia miała dodać królowa Camilla, która postanowiła stworzyć swój autorski podcast. Cieszy się on niebywałym zainteresowaniem.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Królowa Camilla utarła nosa Meghan Markle. Odniosła większy sukces

"Queen’s Reading Room to organizacja charytatywna, działająca na rzecz celebrowania i promowania mocy i korzyści płynących z czytania. Jej misją jest pomaganie większej liczbie osób w znajdowaniu książek, które wzbogacą ich życie" - czytamy na stronie podcastu księżnej Camilli. Jak donosi "The Sun", projekt okazał się być sporym sukcesem, co miało rozwścieczyć Meghan Markle. "Założę się, że Meghan będzie zła na całą sytuację i może się nawet wstydzić, że jej projekt upadł na pierwszej napotkanej przeszkodzie" - oceniła sytuację ekspertka od "royalsów"  Denise Palmer Davies. Wejdźcie do naszej galerii u góry strony, aby zobaczyć najnowszy (romantyczny!) kadr księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Meghan Markle i książę Harry boją się króla Karola II i królowej Camilli?

Nietrudno się domyśleć, że odkąd książę HarryMeghan Markle odłączyli się od rodziny królewskiej, ich relacje z Pałacem Buckingham uległy pogorszeniu. Jak czytaliśmy niedawno w "The Mirror", Harry ma być wręcz przerażony tym, co może knuć za ich plecami król i królowa. Krnąbrny syn Karola i Diany ma sporo za uszami - w swojej książce obsmarował Camillę, twierdząc, że ta ma obsesje na punkcie swojej reputacji i manipuluje wiadomościami w prasie na swój temat. Zarzucił także ojcu i jego małżonce, że ujawnili jego historię o wizycie w ośrodku odwykowym w 2002 roku. "Książę Harry jest teraz tak daleko od codziennego życia reszty rodziny królewskiej, że ciągle popada w paranoję, że ta go zdradza lub robi rzeczy bez jego wiedzy, które mogą potem wypaść źle" - ocenił Tom Quinn dla "The Mirror". 

Meghan MarkleMeghan Markle Meghan Markle, Fot. REUTERS/Marco Bello

Kogo darzysz większą sympatią - Meghan Markle czy królową Camillę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.