Brat księżnej Kate uwikłany w toksyczny spór. Do Middletona wkracza policja

Brat księżnej Kate ma ostatnio poważne kłopoty. Jego sąsiad daje mu nieźle popalić. Zaczęło się od skarg do lokalnych władz. Ostatnio mężczyzna posunął się dalej.

Księżna Kate jest najstarszą córką Carole Middleton i Michaela Francisa Middletona. Żona księcia Williama ma młodsze rodzeństwo, brata Jamesa i siostrę Philippy, która nazywana jest Pippą. Jak się okazuje, choroba nowotworowa księżnej Kate to niejedyne zmartwienie w życiu jej najbliższej rodziny. Brat księżnej, 37-letni James Middleton, ma poważne problemy ze swoim sąsiadem, 65-letnim Davidem Aldertonem, z którym uwikłany jest w toksyczny spór. Konflikt trwa już od jakiegoś czasu i powoli zaczął wymykać się spod kontroli. Tym razem uporczywy sąsiad miał dopuścić się wyjątkowo niecnych czynów. Brat księżnej Kate w końcu przerwał milczenie.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Brat księżnej Kate jest nękany przez sąsiada? W lokalnej wiosce pojawiły się plakaty szkalujace rodzinę Middletona

James Middleton jest założycielem firm cukierniczych i prowadzi swoje gospodarstwo w Berkshire. Jego sąsiad David Alderton już wielokrotnie dawał mu popalić. Mężczyzna wielokrotnie zwracał się do lokalnych władz ze skargami na przedsiębiorstwo Middletona, które rzekomo go podtruwa.

W tym miesiącu ponownie byliśmy narażeni na niepożądane toksyczne i szkodliwe opary przedostające się do naszych samochodów, do domu z wyraźnie nieodpowiednich maszyn, których używa. […] Są tam trzy stodoły pełne starych maszyn rolniczych, które nikomu nie służą, a wszystko dzieje się 15 metrów od naszych drzwi wejściowych. […] on ma obowiązek dbać o swoich sąsiadów i środowisko, nie powinno to mieć wpływu na osoby znajdujące się w pobliżu - relacjonował swego czasu mężczyzna w rozmowie z "The Independent".

Jak się okazuje, toksyczny sąsiad przeszedł ostatnio samego siebie i wpuścił na teren swojej posesji paparazzi, aby umożliwić fotoreporterom filmowanie gospodarstwa Middletona za pomocą drona. Na tym nie koniec. David Alderton miał także wyklejać lokalną wioskę plakatami atakującymi rodzinę Jamesa Middletona. Biorąc pod uwagę, że siostra Jamesa Middletona jest przyszłą królową Wielkiej Brytanii, sprawa z pewnością robi się poważna.  Co o "sąsiedzie z horroru" mówi sam zainteresowany? Brat księżnej Kate w końcu zabrał głos w tej sprawie.

James Middleton wspiera księżną Kate, po tym, jak poinformowała o raku.James Middleton wspiera księżną Kate, po tym, jak poinformowała o raku. Fot. YouTube/@thismorning

Brat księżnej Kate ma dość uporczywego sąsiada. Wspomniał o cierpieniu rodziny

W rozmowie z "The Independent" James Middleton powiedział, że działania jego sąsiada nie tylko przynoszą cierpienie jego rodzinie, ale wprowadzają niepokój w ich życie i zniechęcają do niego lokalną społeczność. Toksyczny spór sąsiedzki jest już tak zaawansowany, że w sprawę zaangażowała się lokalna policja. Jak na razie interwencja władz jest na wstępnym etapie i konflikt nie został w żaden sposób rozwiązany.

 
 
 
Czy interesują cię informacje o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.