Wściekła królowa Camilla kazała księciu Harry'emu "nigdy nie wracać". Jego zachowanie przelało czarę goryczy

Książę Harry nie ma zbyt dobrych stosunków z rodziną - wszystko zapoczątkowało odejście syna króla Karola III od książęcych obowiązków. Obecnie mówi się o konflikcie męża Meghan Markle z macochą. O co poszło?

Kiedy świat dowiedział się na początku lutego o nowotworze monarchy, wiele osób zaczęło mu współczuć. Książę Harry postanowił nawet opuścić Kalifornię, aby odwiedzić ojca. O tej podróży rozpisywały się polskie i zagraniczne media, i co ciekawe, to właśnie wizytacja księcia Harry'ego miała rozzłościć królową Camillę. Dlaczego?

Zobacz wideo Szczere reakcje Brytyjczyków na królową Camillę i Harry'ego

Królowa Camilla skróciła wizytę Harry'ego u chorego ojca? Niepokojące doniesienia

Wizyta księcia Harry'ego u chorego ojca nie zajęła dużo czasu - miała trwać ok. 30 minut. Co więcej, syn monarchy podobno został z niej wyproszony przez samą królową, o czym czytamy na marca.com. Ukochana króla, która nie pała sympatią do księcia Harry'ego, miała powiedzieć pasierbowi, aby ten "nigdy nie wracał".

- Jej Królewska Mość była wściekła, że Harry przyleciał ze swojego eleganckiego domu w Kalifornii bez zgody pałacu i przyjechał z pewnym nastawieniem - informuje dworzanin w rozmowie z "National Enquirer". To nie wszystkie nowinki dotyczące konfliktu królowej z księciem. Harry miał bowiem zażądać, aby ukochana jego ojca opuściła pokój, w którym leżał król Karol III na czas spotkania monarchy z synem. 

Powiedziano mi, że Camilla była oburzona

- dodał dworzanin.

Królowa Camilla i spór z HarrymKrólowa Camilla i spór z Harrym https://www.youtube.com/watch?v=uHhY3u1amQY

Królowa Camilla jest wściekła na Harry'ego. Mowa o sprytnym zabiegu PR

O wizycie księcia Harry'ego u chorego ojca mówił cały świat. Syn monarchy nie został postawiony w dobrym świetle. Mówiono ponadto, że chciał podczas pobytu w Wielkiej Brytanii wyciągnąć rękę do brata. Co na to wszystko żona króla Karola III? - Camilla przyjęła to wszystko na klatę, ale wykorzystanie raka męża jako chwyt PR "kochającego syna" przelało ostatnią kroplę. Słyszałem, że po spotkaniu ojca z synem powiedziała Harry’emu, że przynosi on hańbę swojemu ojcu, rodzinie i monarchii, a także nie pozostawiła wątpliwości, że nie jest mile widziany ponownie - informuje dworzanin. Konflikt księcia Harry'ego i jego macochy przybiera na sile. Już wcześniej panowały między nimi wrogie stosunki. Co ciekawe, mówi się nawet o zamiarze wykluczenia księcia Harry'ego i Markle z dziedziczenia królewskiego majątku. Mają stać za tym książę William i królowa Camilla. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Królowa Camilla i spór z HarrymKrólowa Camilla i spór z Harrym https://www.youtube.com/watch?v=VHyDHVNvEdk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.