Jason Momoa i Lisa Bonet są już po rozwodzie! Wiadomo, jak podzielą się opieką nad dziećmi

Ta informacja z pewnością ucieszy fanki Jasona Momoy. 9 lipca aktor i Lisa Bonet rozwiedli się. Znamy szczegóły.

Jason Momoa wystąpił m.in. w produkcjach: "Aquaman" oraz "Gra o tron". Przez wiele lat tworzył relację z aktorką Lisą Bonet. W 2017 roku po ponad dziesięcioletnim stażu związku stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się dwójki dzieci: córki Loli i syna Nakoa-Wolfa. W 2022 roku do mediów trafiła o tym, że aktorzy nie są już razem. Wydali oświadczenie. "Dzielimy się wiadomością, że rozstajemy się jako małżeństwo. Miłość między nami trwa i rozwija się w sposób, w jaki chce być poznana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, by być tym, kim uczymy się stawać - czytaliśmy. Teraz Jason Momoa i Lisa Bonet są już po rozwodzie.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka opowiada o swoim domu. Szykują się zmiany po rozwodzie?

Jason Momoa i Lisa Bonet po rozwodzie. "Przebiegł tak szybko, jak to było prawnie możliwe"

Amerykańska agencja prasowa Associated Press przekazała, że rozwód Jasona Momoy i Lisy Bonet został sfinalizowany 9 lipca w Los Angeles. W oficjalnych dokumentach określono datę separacji pary na 7 października 2020 roku. Agencja przekazała szczegóły rozwodu oraz wyjawiła, co udało się ustalić w sądzie. "Rozwód odbył się tak szybko, jak było to prawnie możliwe i bezspornie. Żadna ze stron nie otrzyma wsparcia finansowego, uzgodnili, jak podzielić majątek, a także będą mieć wspólną opiekę nad 16-letnią córką i 15-letnim synem" - czytamy na stronie. Chcecie zobaczyć wspólne zdjęcie Jasona Momoy i Lisy Bonet z ich dziećmi? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

Jason Momoa o małżeństwie. Tak mówił o Lisie Bonet. "Jestem absolutnie przerażony"

Jeszcze przed rozstaniem Jason Momoa chętnie opowiadał o Lisie Bonet. W jednym z wywiadów wyjawił, kto rządził w ich małżeństwie. "Mogę wyglądać na dużego twardziela, ale taki nie jestem. W niczym nie przypominam Khala Drogo [ postać grana przez Jasona Momoę w "Grze o tron" - przyp.red.]. Nie jestem nawet królem własnego domu! Jestem absolutnie przerażony moją żoną" - mówił aktor dla "Men’s Health". Dodał także, że Lisa Bonet jest "bardzo bardzo mądrą osobą". ZOBACZ TEŻ: To miało pogrążyć związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Wyciekły pikantne szczegóły. "Jako kochanek..."

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.