Jennifer Lopez i Ben Affleck OD DAWNA nie są razem? Mają ukrywać prawdę

O rzekomym kryzysie w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka mówi się od dawna. Sytuacji nie poprawiają coraz to nowsze doniesienia. Podobno aktor miał się wyprowadzić z ich wspólnego domu. Na światło dziennie wypłynęły nowe informacje. Podano, od jakiego czasu mają ukrywać prawdę o końcu małżeństwa.

Jennifer Lopez i Ben Affleck niebawem powinni świętować drugą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. W lipcu 2022 roku zakochani wzięli ślub w Las Vegas. Druga ceremonia odbyła się miesiąc później w Georgii. Gwiazdorska para dała sobie kolejną szansę na związek. Kilkanaście lat wcześniej byli zaręczeni i planowali ślub, ale zamiast przysięgi, było głośne rozstanie. Wygląda na to, że aktor i wokalistka raczej nie są w nastroju do świętowania. Sporo mówi się o tym, że ich małżeństwo ma istnieć jedynie na papierze. Donoszono, że Affleck miał wyprowadzić się z ich wspólnego domu. Nowe informacje na temat związku również nie napawają optymizmem. 

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Małżeństwo Lopez i Afflecka istnieje tylko na papierze? Mają ukrywać prawdę

Jennifer Lopez i Ben Affleck jeszcze dwa lata temu byli szaleńczo w sobie zakochani. Świeżo poślubieni małżonkowie nie kryli się swoim szczęściem, chętnie wspólnie pojawiali się na czerwonych dywanach. Wygląda na to, że czas zweryfikował ich relację. Podobno od dawna między nimi się nie układa. Jak sugerują osoby z otoczenia pary w rozmowie z Page Six, Ben i Jennifer od kilku miesięcy mają prowadzić oddzielne życia już od jakiegoś czasu. Podobno rozstali się, zanim plotki o ich kryzysie wyciekły do mediów. Informator portalu doniósł, że w marcu tego roku ich drogi miały się rozejść, ale "aktor w dalszym ciągu ma być bardzo opiekuńczy w stosunku do swojej jeszcze żony". Zdaje się, że decyzja o zakończeniu relacji miała już zapaść, zostały jedynie formalności związane z rozwodem. Gdyby do niego doszło, będzie to czwarty rozwód wokalistki. Ta była żoną kubańskiego kelnera Ojani Noa, tancerza Crisa Judda i wokalisty Marca Anthony'ego. 

Ben Affleck niedawno pojawił się w znanym programie. Wspomniał o Jennifer Lopez

Aktor gościł w programie Kevina Harta. W pewnym momencie wyznał, że nie przepada za nadmiernym zainteresowaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o spotkania z fotoreporterami podczas codziennych obowiązków. Plotkowano, że to ma być jeden z powodów rozstania Afflecka z Lopez, która lubi błyszczeć w świetle reflektorów i liczy się z tym, że żyje na świeczniku. Wspomniał o wokalistce, nazywając ją "żoną". To uciszy plotki o rozwodzie? Wiadomo, że program musiał być nagrywany znacznie wcześniej. Więcej zdjęć jeszcze małżonków znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.