66-letni Lundgren paraduje na plaży z 27-letnią ŻONĄ i 22-letnią CÓRKĄ. Rodzinka jak z obrazka? [ZDJĘCIA]

Dolph Lundgren zabrał na wakacje swoją żonę i córkę. Rodzina bawiła się na plaży w Sardynii. Zobaczcie zdjęcia.

Dolph Lundgren skończy w tym roku 67 lat, ale najwyraźniej nadal czuje się młody duchem. W zeszłym roku ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Aktor ożenił się z młodszą o niemal cztery dekady trenerką personalną Emmą Krokdal. Wraz z żoną i córką wybrał się na wakacyjny odpoczynek. Zobaczcie, jak się razem bawili.

Zobacz wideo Gdzie w tym roku Polacy pojadą na wakacje?

Dolph Lundgren zabrał żonę i córkę na wakacje. Kobiety dzieli zaledwie kilka lat różnicy 

Wydaje się, że gwiazdy przyzwyczaiły już nas do tego, że często decydują się na związki ze sporą różnicą wieku. Przykładem tego jest właśnie pochodzący ze Szwecji Dolph Lundgren. W 2023 zdecydował się na ślub z trenerką personalną, która jest od niego młodsza dokładnie o 39 lat. Wcześniej aktor był dwukrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo zakończyło się po roku. Drugie trwało 17 lat i to właśnie z projektantką biżuterii Marbelle Anette Qviberg ma dwie córki - 28-letnią Idę Sigrid oraz niespełna 23-letnią Gretę Evelinę. I to właśnie z młodszą córką i obecną żoną udał się na wypoczynek do Sardynii. 

Wszyscy odpoczywali kilka dni po gali Filming Italy. Wyglądało na to, że rodzina doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Wspólnie paradowali po plaży. Pochodząca z Norwegii Emma Kokrdal pojawiła się w czarnym, dwuczęściowym stroju - topie i szortach. Greta, która w listopadzie skończy 23 lata, postawiła na klasyczne, czarne bikini. Aktor, którego czasy świetności przypadają na lata 80. i 90. XX wieku, raczej się nie krył. Pokazał klatkę i założył kolorowe szorty. Cała trójka wyglądała na zrelaksowaną. Zdjęcia ze wspólnego wypadu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Dolph Lundgren o mało co nie zabił Sylvestra Stallone'a? Doszło do poważnego wypadku na planie

Szwedzki aktor dał się poznać szerszej widowni, gdy zagrał w czwartej części kultowej serii "Rocky" u boku Sylvestra Stallone'a. Wcielił się wówczas w radzieckiego boksera Ivana Drago. Aktorzy poważnie podchodzili do scen bokserskich, a po jednym z ciosów Lundgrena, Stallone poczuł pieczenie w sercu, ale ostatecznie je zignorował. Po latach wyznał, że trafił do szpitala. O przeżyciu opowiedział serwisowi menshealth.com. "Wieczorem tego samego dnia nie mogłem dobrze oddychać, więc zabrano mnie do szpitala, gdzie spędziłem osiem dni na oddziale intensywnej terapii. Uderzył mnie tak mocno w klatkę piersiową, że moje serce obiło się o mostek i zaczęło puchnąć, a bez pomocy lekarzy nadal by puchło, aż by się zatrzymało. Wiele osób w taki sposób ginie w wypadkach samochodowych, gdy mocno uderzą klatką piersiową o kierownicę. Dlatego też w pewnym sensie uderzył we mnie samochód zwany Drago" - wyjawił wcielający się w tytułowego Rocky'ego aktor. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.