Miała mieć romans z Davidem Beckhamem. Później nakryła go z inną kobietą. "Myślałam, że jestem jedyna"

Lata temu Rebecca Loos zszokowała media, gdy poinformowała, że miała romans z Davidem Beckhamem. Później miała go nakryć z inną kobietą.

W 2003 roku media rozpisywały się o rzekomym romansie Davida Bekchama z jego ówczesną asystentką Rebeccą Loos. Do dziś nie wiadomo, jaka jest prawda o ich relacji. Piłkarz wielokrotnie zaprzeczał plotkom na ten temat. Już wiadomo, dlaczego modelka zdecydowała się, by opowiedzieć o tym, że miała romans z gwiazdą światowego futbolu. 

Zobacz wideo David Beckham jest idolem Jakoba Kosela

David Beckham miał mieć romans z asystentką. Podobno nie była jego jedyną kochanką

20 czerwca odbyła się premiera książki Toma Bowera - "The House of Beckham: Money, Sex and Power", w której nie zabrakło wątku nieszczęsnego i należy podkreślić rzekomego romansu Beckhama z Loos. Nigdy nie dowiedzieliśmy się prawdy o ich relacji, a piłkarz wielokrotnie zaprzeczał, by cokolwiek łączyło go z Rebeccą. Żona sportowca podkreślała, że publiczne oskarżenia były dla niej ciosem, a późniejsze następstwa pogłosek określiła "najtrudniejszy okres" dla pary. Zdjęcie małżeństwa Beckham znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Autor książki twierdzi, że Loos zdecydowała się przerwać milczenie i ujawnić romans, gdy dowiedziała się, że nie jest jedyną kochanką Beckhama. 

Jak twierdzi Tom Bower, była asystentka piłkarza wyznała, że nakryła go w łóżku z hiszpańską modelką Esther Cañadas o trzeciej w nocy, co podobno bardzo ją zraniło. Miała wówczas rozmawiać z byłą członkinią Spice Girls, która zadzwoniła do Rebecci, by odnaleźć męża. Beckham miał być wówczas na imprezie u innego piłkarza. Podobno celebryta odebrał telefon, a sama Loos przyznała, że nie wiedziała o tym, że sportowiec ma relacje z inną kobietą. "Myślałam, że jestem jedyna" - wyjawiła. 

Jak Beckhamowie mieli ratować swój wizerunek, a jak podobno było za kulisami

Gdy cała historia miała miejsce, Rebecca znalazła się na pierwszych stronach gazeta, a sztab zajmujący się PR Beckhama musiał szybko zadziałać, by chronić wizerunek piłkarza. Szybko stworzyli obraz idealnej rodziny. "W brawurowym występie para przylgnęła do siebie i mocno ściskali się za ręce. Następnie żona wskoczyła mu na barana i uśmiechnęli się" - napisał w książce Bower. W rzeczywistości miało być o wiele gorzej, a za kulisami małżeństwa miało być pomiędzy nimi bardzo źle. "Po zakończeniu tego pokazu zniknęli w swoim domku. Gdy wszyscy odjechali, jeden z dziennikarzy spojrzał przez okno domku Beckhamów. Victoria mocno uderzyła Beckhama po twarzy. Beckham, znany ze swojego "krótkiego lontu", nie odpowiedział tym samym" - czytamy w "The House of Beckham: Money, Sex and Power". 

 
Którego piłkarza lubicie najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.