Aktor Netfliksa nie ma najlepszego zdania o Robercie Lewandowskim. Ależ słowa. To bolało! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Viktor Alli, który zagrał w trzecim sezonie hitu Netfliksa "Bridgertonowie" powiedział, co myśli o Robercie Lewandowskim jako sportowcu. Nie był dla piłkarza łaskawy.

Daniel Francis i Viktor Alli, to aktorzy, który nie mają jeszcze obszernymi filmografii, ale za to mogą zdobyć ogromną popularność dzięki hitowi Netfliksa - "Bridgertonowie". W trzecim sezonie serialu Francis wciela się w rolę lorda Marcusa Andersona, z kolei Victor Alli gra lorda Johna Stirlinga. Nasza dziennikarka Karolina Sobocińska porozmawiała z aktorami serialowego hitu opowiadającego o życiu arystokratów z Anglii epoki regencji. Temat niespodziewanie zszedł na sport i... Roberta Lewandowskiego.

Zobacz wideo Aktor Netflixa nie ma najlepszego zdania o Robercie Lewandowskim. "Każdy gracz z Arsenalu jest lepszy"

Viktor Alli z "Bridgertonów" o Robercie Lewandowskim. Oj, padły gorzkie słowa

Daniel Francis jest absolwentem LAMBDA, a więc jednej z najlepszych szkół aktorskich w Wielkiej Brytanii i na świecie. W szkole nacisk kładziono nie tylko na jego edukację z zakresu prozy klasycznej i poezji, ale również na sport. Karolina Sobocińska zapytała go więc o to, który ze sportów ceni najbardziej. Odpowiedź okazała się zaskakująca. 

Kocham tajski boks. Absolutnie to kocham! To trzyma mnie mentalnie i fizycznie w ryzach i sprawia, że mam na siebie wpływ

- wyznał. Na tym jednak temat sportu się nie zakończył. Temat zszedł na piłkę nożną, której wielkim fanem okazał się Viktor Alli. - Wspólnie z bratem graliśmy w piłkę nożną. On był ode mnie lepszy, poszedł z tym dalej. Wiesz, może być tylko jeden dobry gracz w rodzinie i to nie byłem ja. Poszedłem więc w sztukę, muzykę i aktorstwo - wyznał. Zapytany o to, czy Robert Lewandowski jest lepszym napastnikiem niż Harry Kane z Bayern Monachium, nie wahał się ani chwili. 

Nie. Ponieważ jestem fanem Arsenalu i myślę, że ten klub ma lepszych napastników niż oni obaj. Każdy gracz Arsenalu jest lepszy. O tak, ograliśmy ich [Bayern Monachium- red.] też w Monachium w 2022 roku

- mówił poruszony. Całą rozmowę możecie przesłuchać w materiale wideo zamieszczonym w górnej części artykułu. Spójrzcie, jak podczas wywiadu zachowywali się aktorzy. 

"Bridgertonowie" wracają z trzecim sezonem 

"Bridgertonowie" zajęli czwarte i dziewiąte miejsce na liście najpopularniejszych produkcji wszech czasów - chodzi odpowiednio o pierwszy i drugi sezon. Fani z niecierpliwością wyczekiwali na trzeci sezon produkcji. Pierwsze odcinki tego sezonu zostały udostępnione na Netfliksie 16 maja. Drugą część tegoż ukaże się już 13 czerwca.

Czy Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników ostatnich lat?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.