Nicole Kidman pierwszy raz pokazała publicznie córki. Okazja była wyjątkowa [ZDJĘCIA]

27 kwietnia odbyła się 49. Gala Nagród AFI Life Achievement Award. Nicole Kidman została uhonorowana za całokształt działalności. Na czerwonym dywanie pojawiła się z mężem i córkami.

Nicole Kidman to słynna aktorka, która ma na koncie role w wielu produkcjach. Widzowie mogli oglądać ją m.in. w "Za horyzontem", "Portrecie damy" i "Martwej ciszy". Od lat głośno jest nie tylko o dokonaniach aktorskich Kidman, lecz także o jej życiu prywatnym. Gwiazda była związana z Tomem Cruise'em. Aktorzy pobrali się w 1990 roku i adoptowali dwójkę dzieci, Isabellę i Connora. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Kidman nie ma dobrego kontaktu z dziećmi z pierwszego małżeństwa. W 2005 roku aktorka poznała australijskiego piosenkarza country, Keitha Urbana. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu rok później. Doczekali się dwóch córek, Sunday Rose oraz Faith Margaret, która przyszła na świat dzięki surogatce.

Zobacz wideo Katarzyna Figura nadała córkom nietypowe imiona. Nie miały przez nie problemów?

Nicole Kidman z córkami i mężem na czerwonym dywanie. "Dziś był ich pierwszy wieczór"

27 kwietnia odbyła się 49. Gala Nagród AFI Life Achievement Award. To wyróżnienie zostało ustanowione  w 1973 roku przez Amerykański Instytut Filmowy. Coroczna nagroda wręczana jest osobie, która przyczyniła się do wzbogacania kultury filmowej i telewizyjnej. W tym roku otrzymała ją właśnie Nicole Kidman. Ten wieczór był zdecydowanie wyjątkowy dla aktorki, która włożyła dopasowaną sukienkę w złotym kolorze. Kidman bardzo cieszyła się z otrzymanej nagrody. Miała też wspaniałe towarzystwo. Zabrała na galę męża oraz córki, które wcześniej nie występowały z nią na czerwonym dywanie. 15-letnia Sunday Rose zaprezentowała się w kwiecistej sukni bez ramiączek, a 13-letnia Faith Margaret brylowała na salonach w koralowej kreacji. - Jest tu miłość mojego życia i miłości mojego życia. Moje córki nigdy nie były ze mną publicznie na czerwonym dywanie, dziś był ich pierwszy wieczór, więc są tutaj - mówiła o swojej rodzinie Nicole Kidman ze sceny. Chcecie zobaczyć aktorkę i jej córki? Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Nicole Kidman przesadzała z botoksem. W pewnym momencie musiała z niego zrezygnować

Nicole Kidman nie mogła pogodzić się z upływającym czasem i próbowała różnych zabiegów. Była dużą fanką botoksu, który nie wpływał dobrze na mimikę twarzy. Krytycy twierdzili, że przez zabiegi Kidman słabo wypadała na ekranie i miała problem z pokazywaniem emocji. Aktorka wzięła do siebie te słowa i skończyła z botoksem. W 2011 roku opowiedziała o tym w jednym z wywiadów. "Nigdy nie poddałam się operacji plastycznej, ale na moje nieszczęście przez jakiś czas stosowałam botoks. Skończyłam już z tym i w końcu moja twarz zaczęła się znów poruszać" - powiedziała dla włoskiego dziennika "la Repubblica". ZOBACZ TEŻ: 56-letnia Nicole Kidman rozpaliła czerwony dywan umięśnionym brzuchem. Fani zamarli

Jak podoba ci się kreacja Nicole Kidman?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.