56-letnia Nicole Kidman rozpaliła czerwony dywan umięśnionym brzuchem. Fani zamarli

Nicole Kidman pojawiła się na premierze produkcji ze swoim udziałem w stylizacji, która odsłoniła jej brzuch. 56-letnia aktorka pokazała umięśnioną sylwetkę.

Nicole Kidman wybrała się na premierę produkcji "The Special Ops: Lioness". 56-letnia aktorka i producentka wykonawcza nadchodzącego szpiegowskiego thrillera rozpaliła czerwony dywan odważną suknią z wycięciami, która odsłoniła jej nienagannie umięśniony brzuch. Zgrabna sylwetka Kidman to świadectwo jej zdrowego trybu życia i regularnych ćwiczeń.

56-letnia Nicole Kidman rozpaliła czerwony dywan umięśnionym brzuchem

Nicole Kidman na czerwonym dywanie zaprezentowała się w kruczoczarnej sukni do ziemi. Klasyczny krój kreacji został przełamany wycięciem na brzuch, nad którym znalazł się dodatkowy materiał ułożony w kwiat. Całość uzupełniła długimi, półprzeźroczystymi rękawiczkami. Aktorka postawiła na proste upięcie włosów z nonszalanckimi kosmykami otulającymi jej twarz. Kreacja momentalnie przyciągnęła uwagę fotoreporterów i jest szeroko komentowana w mediach. "Jak ona to robi?", "Wow, ale figura! Klasa", "Niesamowita kobieta" - czytamy w komentarzach na Instagramie. Zdjęcia Kidman w oszałamiającej kreacji zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

 

Sekretem Nicole Kidman na nieskazitelną sylwetkę są kurze jaja

Aktorka ma swój sekret na szczupłą sylwetkę. Nicole Kidman od kilku lat jest wierna... jajom. Partnerka Keitha Urbana to zwolenniczka diety jajecznej, inaczej zwanej dietą Kliniki Mayo. Oprócz pałaszowania wcześniej wymienionych jajek Nicole Kidman unika jak ognia soli, cukru, roślin strączkowych, alkoholu, tłustych mięs, napojów gazowanych, słodyczy, soków owocowych, ziemniaków i produktów zawierających konserwanty. Choć tych wyrzeczeń jest całkiem sporo, efekty są oszałamiające.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.