31 lat temu grał Sully'ego w "Doktor Quinn, a kobiety do niego głośno wzdychały. Teraz możecie go nie poznać

Joe Lando na początku lat 90. był amantem, a kobiety za nim szalały. Również Jane Seymour uległa jego urokowi. Niestety, szybko złamała mu serce.

Joe Lando ma na koncie wiele ról. Największą popularność zdobył jednak, grając od 1993 roku u boku Jane Seymour w serialu "Doktor Quinn". Lando wcielał się tam w Byrona Sully'ego - trapera z gór i jednocześnie partnera tytułowej bohaterki. Kiedy w 1998 roku zakończyły się zdjęcia do ostatniego sezonu serialu, Lando i Seymour byli mocno skłóceni. Wszystko przez wcześniejszy romans. Okazuje się, jednak że teraz są sobie bliscy.

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Joe Lando i Jane Seymour mieli romans 

Joe Lando i Jane Seymour już od pierwszych chwil, kiedy znaleźli się na planie "Doktor Quinn", coś do siebie czuli. Aktor stracił głowę dla Seymour. "Nie mogłem oprzeć się urokowi Jane. Zakochałem się do szaleństwa. Byliśmy kochankami przez jakiś czas. Nasze love story bardzo dużo kosztowało" - mówił w 1997 roku w jednym  wywiadów.  Niestety, Seymour nie traktowała tej relacji tak samo jak on. Dla niej był to przelotny romans. "Joe i ja bardzo się do siebie zbliżyliśmy. Znamy się zaledwie dwa miesiące, ale cieszymy się swoją obecnością. Przedstawiłam go moim dzieciom. One wiedzą, że się spotykamy. Jednak na to, by mówić o poważnym związku, jest jeszcze zbyt wcześnie" - mówiła wówczas magazynowi "Hello". 

Płomienny romans skończył się, kiedy na drodze zakochanych stanął James Keach - przyszły mąż aktorki. To właśnie dla niego Jane Seymour zostawiła Lando. Początkowo aktor źle znosił rozstanie i nie odzywał się do Seymour. Sytuacja stała się jeszcze bardziej napięta, kiedy reżyserem "Doktor Quinn" został właśnie Keach. Lando rozważał wówczas zerwanie kontraktu. Ostatecznie jednak nie zdecydował się na ten krok, a z czasem wybaczył byłej ukochanej i do dziś się z nią przyjaźni. Aktorzy obecnie chwalą się na Instagramie wspólnymi zdjęciami i nagraniami, na których pokazują, jak spędzają razem czas. Jane Seymour jakiś czas temu zaszalała i wrzuciła na instagramowe konto zdjęcie Lando, na którym ten pozuje w stroju Biblijnego Adama. 

Co słychać u Lando?

Joe Lando zagrał w wielu filmach serialach, jednak żadna z ról nie przyniosła mu takiej popularności, jak ta z "Doktor Quinn". W 2022 roku mogliśmy go zobaczyć w filmie "Świąteczna iskra", w którym znów wystąpił u boku Seymour. W tym samym roku do kin trafił inny film z jego udziałem - "Paloma's Flight". Najnowsza produkcja, w której można go podziwiać to "Night Train", która miała premierę w 2023 roku. Joe Lando ponadto jest aktywny na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się zarówno aktualnymi zdjęciami, jak i archiwalnymi kadrami. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.