Joe Lando grał Sully'ego w "Doktor Quinn". Jane Seymour pochwaliła się bardzo intymnym zdjęciem aktora. "W stroju Adama"

Joe Lando wcielał się w Byrona Sully'ego z serialu CBS "Doktor Quinn". Zobaczcie, jak dziś prezentuje się aktor. Jane Seymour, która zagrała tytułową lekarkę, pokazała bardzo odważne zdjęcie kolegi z planu. Lando ma na nim tylko szalik, który zasłania miejsca intymne.

Joe Lando ma na swoim koncie sporo ról. Największą popularność zdobył jednak, grając w latach 90. u boku Jane Seymour w serialu "Doktor Quinn". Lando wcielał się tam w Byrona Sully'ego, trapera z gór, partnera głównej bohaterki. Kiedy w 1998 roku zakończyły się zdjęcia do ostatniego, szóstego, sezonu serialu, Lando i Seymour byli dobrymi przyjaciółmi. Okazuje się, że nadal są sobie bliscy. Dowodem na to jest zdjęcie, które aktorka opublikowała na swoim Instagramie. 

Jane Seymour z 'Dr Quinn'69-letnia aktorka z "Dr Quinn" pokazała się w kostiumie kąpielowym. "Piękna". Przyznała, że nie retuszuje swoich zdjęć

Joe Lando niemal nagi

Jane Seymour 15 lutego świętowała 70. urodziny. Z tej okazji Joe Lando przysłał jej bardzo odważne zdjęcie, którym aktorka pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych. Na opublikowanym przez solenizantkę kadrze widzimy niemal nagiego Lando. Niemal, bo jego przerodzenie przesłania kolorowy szal. Pozując w stroju biblijnego Adama, Lando chciał zrobić przyjaciółce prezent i zareklamować szaliki, które można kupić w jej sklepie. 

Podobnie jak Adam bez listka figowego, tak i ja czułbym się nagi bez szalika Jane Seymour! Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! - życzył aktor.

Natomiast Seymour dodała:

Ten szalik (no może nie DOKŁADNIE TEN) i inne są dostępne w moim sklepie - śmiała się. 
 

Obsada serialu 'Doktor Quinn'Jane Seymour powiększyła piersi, a jej serialowy ukochany miał problem z włosami. Zobacz, jak się zmienili bohaterowie "Dr Quinn"

Fani komentują

Oczywiście pod wpisem znalazło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla solenizantki. Jednak wiele osób zachwycało się tym, w jak doskonałej formie jest Joe Lando. Aktor niedawno skończył 59 lat, ale cieszy się wysportowaną sylwetką. 

Boskie ciało. 
Wow, doskonała reklama.
Uwielbiam poczucie humoru Joego - pisali.

My również jesteśmy pod wrażeniem kondycji aktora.  

Więcej o: