Hunter Schafer aresztowana w trakcie protestu. Gwiazda "Euforii" zakończyła wieczór w kajdankach

Hunter Schafer wzięła udział w proteście w Nowym Jorku. Celem zgromadzenia było przekonanie prezydenta Joe Bidena to opowiadania się za zawieszeniem broni w Strefie Gazy.

Hunter Schafer to 24-letnia aktorka, która zyskała popularność dzięki roli Jules w serialu HBO "Euforia". Jej partnerkę na ekranie grała Zendaya, główna bohaterka, która jest osią całego serialu. Produkcja miała swoją premierę w 2019 roku i wywołała ogromne poruszenie ze względu na odważne sceny seksu i poruszanie tematów związanych z używkami i uzależnieniem od nich wśród nastolatków. Serial bił rekordy oglądalności i widzowie z niecierpliwością czekają na zapowiadaną już kontynuację. Serialowa Jules pracuje także jako modelka i jest działaczką na rzecz praw osób LGBTQ+. Aktorka wzięła ostatnio udział w proteście zorganizowanym przez Jewish Voice for Peace w Nowym Jorku. Protestanci domagali się trwałego zawieszenia broni w strefie gazy. Schafer zakończyła zgromadzenie zakuta w kajdanki. 

Zobacz wideo Gwiazda lat 90. jest poważnie chora. Wykryto u niej stwardnienie rozsiane [WYWIAD PLOTKA]

Hunet Schafer wzięła udział w proteście. Wraz z zebranymi nawoływała do zawieszenia broni w Strefie Gazy

Organizacja Jewish Voice for Peace zorganizowała protest pod budynkiem Rockefeller Center w Nowym Jorku. W zgromadzeniu wzięła udział około 50 osób, jedną z nich była Hunter Schafer, która pojawiła się na miejscu w koszulce z napisem "natychmiastowe zawieszenie broni". Protestujący trzymali transparenty nawołujące do trwałego zawieszenia broni w Strefie Gazy. "Nigdy więcej broni, nigdy więcej wojny. Zawieszenia broni są warte walki" - czytamy na jednym z transparentów. Miejsce protestu nie było przypadkowe, bo w budynku odbywają się nagrania do programu "Late Night With Seth Meyers", gdzie goszczono ostatnio prezydenta USA Joe Bidena. 

Hunter Schafer aresztowana w trakcie protestu. Gwiazda 'Euforii' zakończyła wieczór w kajdankachHunter Schafer aresztowana w trakcie protestu. Gwiazda 'Euforii' zakończyła wieczór w kajdankach fot. eastnews.pl

Hunter Schafer zakuta w kajdanki. "Pochwalamy jej zaangażowanie na rzecz wolności Palestyńczyków"

Tego dnia media obiegły zdjęcia Hunter Schafer zakutej w kajdanki. Aktorkę spod budynku Rockefeller Center wyprowadza policja. Jak się okazuje, aktorkę aresztowano za zakłócanie porządku publicznego i wtargnięcie na teren prywatny. "Hunter została aresztowana podczas protestu. Pochwalamy jej zaangażowanie na rzecz wolności Palestyńczyków i przyszłości sprawiedliwości dla wszystkich" - poinformował rzecznik organizacji Jewish Voice for Peace. Jak na razie nie wiadomo, czy gwieździe serialu "Euforia" grożą jakieś prawne konsekwencje. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.