Joanna Kulig dodała selfie z Tomem Hanksem. Szykujcie się na hit

Joanna Kulig niedawno odniosła ogromny sukces. Aktorka dostała rolę w amerykańskiej produkcji. Z tej okazji dumnie zapozowała do zdjęcia z producentem, którym okazał się znany aktor Tom Hanks.

Joanna Kulig nie przestaje odnosić sukcesów. Przełomem w jej karierze był nominowany do Oscara film Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna", dzięki któremu polską aktorkę doceniono za granicą. Kulig nie spoczywa jednak na laurach. Niedawno wyznała, że została zaproszona do grona Amerykańskiej Akademii Filmowej, która zajmuje się przyznawaniem Oscarów. Ponadto aktorka dostała rolę w zagranicznym serialu. Teraz pochwaliła się zdjęciem ze znanym producentem.

Zobacz wideo Joanna Kulig o jednej ze swoich ról. "Nie grałam jeszcze takiej postaci"

Joanna Kulig na zdjęciu z Tomem Hanksem. Razem współpracują na planie serialu "Masters of the Air"

Joanna Kulig wzięła udział w nowej amerykańskiej produkcji. Serial jest dostępny na platformie Apple TV+.
"Masters of the Air", a po polsku "Władcy przestworzy", opowiada o losach lotników ósmej Armii Powietrznej. Akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej. Serial ma gwiazdorską obsadę. Obok Joanny Kulig grają między innymi Austin Butler i Callum Turner. Producentami są Tom Hanks i Steven Spielberg. Pierwszy z nich niedawno zapozował do zdjęcia z polską aktorką. "Z jednym z najlepszych producentów wszech czasów. A teraz powrót do pracy!" - tak Kulig podpisała wspólną fotografię. Fani byli zachwyceni. "Ale czad", "Najlepszy duet", "Dwoje najlepszych aktorów na jednym zdjęciu, super" - czytamy w mediach społecznościowych. Oglądacie serial? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Joanna Kulig o swojej postaci w serialu "Masters of the Air". "Moja rola nie jest duża"

Joanna Kulig opowiedziała o swojej roli w rozmowie z PAP. Jej postać w "Masters of the Air" jest drugoplanowa. Mimo tego nawiązuje bliską relację z jednym z głównych bohaterów. Polska aktorka w produkcji nie szczędzi czułości z Callumem Turnerem. - Moja rola nie jest duża, muszę to podkreślić, żeby nikt później nie był rozczarowany tym, co zobaczy. Paulina pracuje w polskiej ambasadzie w Londynie. Miała męża pilota, który został zestrzelony. Jest osobą mocno straumatyzowaną. W polskiej restauracji poznaje majora Johna Egana (Callum Turner), wdaje się z nim w romans. Ta relacja jest trudna, bo wpisana jest w wojnę, gdy ludzie czuli nieustanny lęk przed śmiercią - wyznała w wywiadzie. ZOBACZ TEŻ: Mówi Anne Hathaway, że kocha sprzątanie. Joanna Kulig znalazła się z nią nawet w trailerze amerykańskiej komedii. Zobacz!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA