"Najpiękniejsza para w Gruzji" doczekała się kolejnego dziecka. Dziewczynka również "wygląda jak lalka"

"Najpiękniejsza para w Gruzji" to niezwykle popularni influencerzy, którzy wyglądają jak z obrazka. Wspólnie tworzą niezwykle dochodowy biznes, jakim są oni sami. Niedawno ich rodzina się powiększyła.

Znana para influencerów tworzy "najpiękniejszą parę Gruzji". Modelka Mariam Shukakidze oraz jej mąż David Sailor to niezwykle popularni celebryci, którzy w swoim kraju robią zawrotną karierę. Urodą przyciągają wielu obserwatorów. Nic dziwnego, że fani są zainteresowani również ich dziećmi. Rodzice chętnie publikują ich zdjęcia w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Dzieci tak bardzo bały się zagrać z ucharakteryzowaną Angeliną Jolie, że zatrudniono jej córkę

"Najpiękniejsza para Gruzji" pokazujE swoją rodzinę 

Internauci często interesują się osobami, które pokazują swoje życie prywatne. W tym wypadku w grę wchodzi również ich wygląd. Modelka Mariam Shukakidze pojawiła się w lokalnej odsłonie programu "Królowe życia" i dzięki temu zyskała jeszcze większą popularność. Z mężem Davidem stanowią niezwykle popularną parę, która łącznie ma ponad cztery miliony fanów na Instagramie. Chętnie pokazują swoją rodzinę i życie prywatne. Karierę mają zrobić także ich córki. 

Rodzina jakiś czas temu ponownie się powiększyła. Do niedawna para miała dwie córki - urodzoną w 2019 roku Marthę oraz rok młodszą Milanę. Na początku nie pokazywali twarzy pierwszego dziecka. Tuż po hucznym ślubie i zamieszaniu z nim związanym ogłosili, że będą mieli kolejnego potomka. Gdy na świat przyszła druga z córek, zdecydowali się ujawnić wizerunek obu dziewczynek. To jednak nie jest koniec rewelacji. Jak się okazuje, ich rodzina ponownie się powiększyła w grudniu 2023 roku. Na świat przyszła Nicole, trzecia pociecha pary. 

 

"Najpiękniejsza para Gruzji" oceniana przez internautów 

Większość obserwatorów jest zachwycona całą rodziną. Zwracają uwagę na to, jak piękne są córki, które musiały odziedziczyć niezwykłą urodę po rodzicach. Rozpływają się nad pięknymi, długimi rzęsami, które okalają wielkie oczy Nicole, a wielu uważa, że "wygląda jak żywa lalka". Według fanów wszystkie córki będą w przyszłości modelkami na światowych wybiegach. Niektórzy mają jednak wątpliwości co do tego, jak naprawdę mogą wyglądać dziewczynki. Nie da się ukryć, że ich matka na zdjęciach lubi podkręcić kolory, ale przede wszystkim wyretuszować swoją twarz. Internauci zarzucają, że dokładnie ten sam zabieg stosuje przy fotografiach swoich dzieci. Niektórzy dopatrzyli się nawet makijażu na twarzach córek, co uważają za skandaliczne. 

'Najpiękniejsza para w Gruzji' może zadziwiać. Sprawdźmy, czy ich rodzina się nie powiększyła'Najpiękniejsza para w Gruzji' może zadziwiać. Sprawdźmy, czy ich rodzina się nie powiększyła instagram.com/mariamshu

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.