Lil Masti naraziła córkę zabierając ją na siłownię? Internauci komentują zachowanie influencerki

Lil Masti urodziła córkę w sierpniu 2023 roku. Postanowiła dać sobie czas, na dojście do siebie po ciąży. Teraz zdecydowała, że chce wrócić do formy. Internauci nie są jednak zadowoleni. Zarzucili młodej mamie, że może narażać córkę na niebezpieczeństwo.

Aniela Bogusz znana w internecie jako Lil Masti relacjonowała przebieg ciąży na swoich social mediach. Po narodzinach Arii zajęła się jej wychowaniem, co również można zobaczyć na jej Instagramie. Teraz influencerka chce skupić się również na sobie. Wcześniej wielokrotnie udowadniała, że jest w formie i występowała na galach freak fightowych. Rozpoczęła treningi, które uwieczniła na nagraniu. Obserwatorów oburzył fakt, że zabrała na siłownię córkę. 

Zobacz wideo Marti Renti o tym, co dodaje Lil Masti

Lil Masti poszła na siłownię z córką

Wielu pamięta, że Lil Masti brała udział w amatorskich walkach MMA. Ustanowiła rekord 4-0 i po pokonaniu Marty "Linkimaster" Linkiewicz, ogłosiła, że robi sobie przerwę na macierzyństwo. Teraz Bogusz postanowiła, że chce wrócić do dawnej formy. Opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym pokazuje wykonywane ćwiczenia. Fanom nie umknął fakt, że zabrała ze sobą swoją kilkumiesięczną córkę.

 

Obserwatorzy od razu pogratulowali jej samozaparcia. "Brawo, da się? Da", "I niech ktoś spróbuje powiedzieć, że z małym dzieckiem się nie da nic zrobić. Brawo Aniela tak trzymaj". Filmik skomentowała także znana instagramerka Deynn: "Ty jak się czegoś uprzesz raz dwa to osiągniesz więc powodzenia tam!". Nagranie zostało jednak skrytykowane przez osoby, które uważają, że nie powinno zabierać się dziecka na siłownię.

Dużo się mówi, żeby nie zabierać dziecka na siłownię. Niestety różne rzeczy mogą się stać [...] U mnie na siłowni był przypadek, że matka zabrała dziecko i ktoś obok przechodził z ciężarem, który spadł na stopę dziecka. Siłownia to nie miejsce dla malucha - grzmiała.

Kolejna internautka napisała: "Nie boisz się brać dziecko w miejsce gdzie jest tyle niebezpieczeństw? Siłownia to nie miejsce dla bobasa.". Aria na nagraniu leży w bujaku pod czujnym okiem trenerki personalnej. Wielu uważa jednak, że dziecko może przeszkadzać również innym osobom, które ćwiczą. Aniela nie odniosła się do tych zarzutów. 

Lil Masti ciężko przeżyła poród 

Całą ciążę, łącznie z narodzinami, można było zobaczyć na social mediach influencerki. Lil Masti nie udawała, że od razu po porodzie czuje się i wygląda wspaniale. Bogusz musiała urodzić przez cesarskie cięcie. Pokazała na InstaStories swoje ciało i zaznaczyła, że nie jej wygląd jest teraz najważniejszy. Czuła jednak duży dyskomfort ze względu na pooperacyjną ranę. Na Instagramie możemy teraz zobaczyć wiele zdjęć i filmików z życia jej rodziny. Więcej zdjęć Lil Masti znajdziecie w galerii na górze strony

Lil Masti w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. 'Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy'Lil Masti w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. 'Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy' fot. https://www.youtube.com/@LilMasti/screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.