Shiloh Jolie-Pitt dalej obcięta na zapałkę. Przefarbowała włosy na mocny kolor. Jest ogień

Shiloh Jolie-Pitt wychowywana jest w duchu zachęcania do wyrażania siebie poprzez wygląd. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta jako kilkuletnia dziewczynka pokazywała się w zestawach stylizowanych na męskie. Jako nastolatka zaczęła odkrywać swoją kobiecość i chętniej eksperymentować z wyglądem.

Shiloh Jolie-Pitt od pierwszych chwil życia budziła zainteresowanie mediów. Wszystko za sprawą znanych rodziców, Angeliny Jolie i Brada Pitta. Związek aktorów niestety nie przetrwał (rozstali się siedem lat temu), ale doczekali się licznego potomstwa. Wspólnie wychowywali szóstkę dzieci: Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloh, Knox i Vivienne, z czego trójkę zaadoptowali. Shiloh i dwójka bliźniaków są biologicznymi dziećmi nieistniejącej już "Brangeliny". Wiadomo, że potomstwo aktorów ma bliskie relacje z matką, inaczej sprawy wyglądają w przypadku ojca. Na jego temat w niewybrednym komentarzu wypowiedział się syn pary. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Shiloh coraz częściej widywana jest publicznie. Tym razem zaskoczyła kolejną metamorfozą. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska z dumą opowiada o dzieciach. Wkrótce czeka ją rozłąka z córką

Shiloh Jolie-Pitt dalej z włosami na krótko. Przefarbowała się na mocny kolor 

Angelina i Brad starali się, by ich szóstka dzieci dorastała z dala od mediów. Shiloh Jolie-Pitt już jako kilkuletnia dziewczynka chętnie pokazywała się w obszernych ubraniach. Angelina w wywiadach podkreślała, że córka chce być jak jej bracia, więc rodzice zgodzili się, gdy chciała obciąć włosy na krótko. Dziś Shiloh ma już 17 lat. Dwa lata temu zaczęła sięgać po sukienki i bardziej eksperymentować z modą.  Zaskoczyła wszystkich niezwykłą przemianą, gdy w 2021 roku pojawiła się na czerwonym dywanie w sukience Jolie sprzed dwóch lat, w której ta była widziana podczas promocji filmu "Czarownica". Wówczas media rozpisywały się o uderzającym podobieństwie nastolatki do matki. 

Shiloh niedługo później obcięła włosy na zapałkę. Tej fryzurze jest wierna po dziś dzień. 5 grudnia fotoreporterzy przyłapali ją na ulicach Los Angeles. Córka Jolie i Pitta wybrała się na lunch ze znajomymi. Przy okazji zadebiutowała w nowej fryzurze. Odważne uczesanie odświeżyła za pomocą mocnego koloru i przefarbowała się na róż. Tego dnia miała na sobie prosty T-shirt, dżinsowe szorty i sportowe buty. 

Shiloh cały czas się uczy. Wiadomo również, że każdą wolną chwilę spędza, doszkalając jedną z największych pasji - czyli taniec. Nastolatka świetnie radzi sobie na parkiecie. Ostatnio wylewa siódme poty w studiu tanecznym "Millenium Dance Complex", które publikuje wideo z choreografiami na YouTubie. Więcej zdjęć córki Angeliny Jolie i Brada Pitta znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.