Shiloh Jolie-Pitt obcięła się na zapałkę. Z twarzy to cała mama. Jest piękna

Angelina Jolie daje swoim dzieciom wolność wyrażania siebie. Dwa lata temu Shiloh Jolie-Pitt pojawiła się z mamą na premierze w jednej z sukienek z garderoby aktorki i zachwyciła wszystkich. Niedawno nastolatka znów postanowiła się zmienić i radykalnie skróciła włosy.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh, jest najstarsza z piątki rodzeństwa i bardzo lubi zmieniać swój image. Pojawiała się w towarzystwie rodziców na czerwonym dywanie w małym garniturze, który kontrastował z jej blond włosami. Angelina mówiła wtedy w wywiadach, że Shiloh chce być jak jej bracia i pragnie wyglądać jak chłopiec, więc rodzice pozwolili jej także na krótkie przycięcie włosów. Dwa lata temu córka aktorów zaskoczyła wszystkich niezwykłą przemianą i pojawiła się na czerwonym dywanie w sukience mamy, którą Jolie założyła w 2019 roku, podczas promocji filmu "Czarownica". Shiloh zachwyciła wszystkim uderzającym podobieństwem do matki, uznawanej za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Niedawno nastolatka znów zdecydowała się na radykalną zmianę i obcięła włosy na zapałkę.

Zobacz wideo Polska aktorka w zwiastunie "Babilonu". Zagra w filmie razem z Bradem Pittem i Margot Robbie

Shiloh Jolie-Pitt obcięła się na krótko

Shiloh Jolie-Pitt została sfotografowana w towarzystwie adoptowanej siostry Zahary Jolie-Pitt przed sklepem z karmą dla zwierząt. Nastolatka zaskoczyła wszystkich radykalną przemianą. Tym razem zdecydowała się na krótkie cięcie i wybrała fryzurę na zapałkę. Shiloh miała na sobie czarną bluzę z kapturem i krótkie szare spodenki dresowe. Wygląda na to, że 16-latka o wiele lepiej czuje się w luźnych ubraniach niż eleganckich sukienkach mamy, ale z pewnością łączy je zamiłowanie do eksperymentów z wyglądem. Fani zwrócili uwagę, że Angelina Jolie także kiedyś zdecydowała się na tego typu fryzurę. W 1997 roku aktorka ścięła włosy, kiedy grała w filmie "Gia".

Shiloh Jolie-PittShiloh Jolie-Pitt fot. eastnews.pl

Shiloh może liczyć na wsparcie matki. Angelina w 2010 roku wyznała w jednym z wywiadów, że jest zafascynowana kreatywnością Shiloh i wspiera córkę w tym, aby czuła się swobodnie w wyrażaniu siebie, a nie kierowała się z góry narzuconymi przez społeczeństwo wzorcami.

Ona jest fascynująca. (...) Nigdy nie będę tym typem rodzica, który każe coś swojemu dziecku. Takie podejście jest złe. Dzieci powinny mieć możliwość wyrażania siebie, w jakikolwiek sposób chcą i nie powinny być za to oceniane. To istotny element rozwoju. Społeczeństwo ma jeszcze wiele do nauczenia się w kwestii wzajemnego negatywnego oceniania się, przypinania sobie bezsensownych łatek. Długa droga przed nami - wyznała w rozmowie z Reuters.

Shiloh w wolnej chwili rozwija swoją pasję - taniec. Nastolatka świetnie radzi sobie na parkiecie. Ostatnio wylewa siódme poty w studiu tanecznym "Millenium Dance Complex". Jak sobie radzi? Zobaczcie filmik.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak na nową fryzurę Shiloh Jolie-Pitt zareagowali fani? Są pełni entuzjazmu i cieszą się, że dziewczyna wyraża siebie.

Shiloh jest znowu sobą! Koniec przebieranek.
Shiloh wróciła do korzeni. No i świetnie. Najważniejsze, że czuje się dobrze ze sobą.
Z długimi czy krótkimi włosami - i tak jest piękna, jak jej mama Angelina Jolie.
Teraz jeszcze bardziej przypomina Angelinę - czytamy w komentarzach.

Zobacz też: Książę Harry najadł się magicznych grzybków w domu Courteney Cox. Odurzony miał poważny problem w toalecie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.