Kris Jenner wydała majątek na medycynę estetyczną. Jej twarz wyglądała kiedyś inaczej

Kris Jenner, podobnie jak jej znane córki, uwielbia korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Wielokrotnie poprawiała fragmenty twarzy, dlatego też dziś wygląda bardzo promiennie. Jesteście ciekawi efektu przed?

Medycyna estetyczna cieszy się ogromną popularnością w polskim i zagranicznym show-biznesie. Z gwiazdami z pierwszych stron gazet, które udały się na kilka poprawek miał do czynienia znany dr Krzysztof Gojdź, który kilka miesięcy temu w rozmowie z nami zdradził trochę ciekawostek na temat takich sław jak Paris Hilton czy Magda Gessler. Nie ukrywajmy jednak, że najbardziej znanymi na świecie miłośniczkami zabiegów medycyny estetycznej są Kardashianki. Regularnie dbają o twarz i ciało na najwyższym poziomie. Nie boją się zmian, co możemy zaobserwować na ich Instagramach. Operacje plastyczne nie są obce Kim, Khloe i Kourtney, a także ich słynnej mamie i menadżerce w jednym, Kris Jenner. 68-latka zachwyca urodą w sieci. Możemy dostrzec, że na przełomie lat jej twarz bardzo się zmieniła, co zobaczycie poniżej. 

Zobacz wideo Lewandowscy na jednej imprezie z Kris Jenner. Jest nagranie

Kris Jenner nie oszczędza na urodzie. Ma patenty na długowieczność

Przedsiębiorczyni korzysta z usług najlepszych ekspertów medycyny estetycznej na świecie. Widać tego rezultaty - Jenner mimo upływających lat praktycznie się nie starzeje. Na jej twarzy nie widać zmarszczek, co jest zasługą botoksu. Uwielbia ponadto zabiegi liftingujące oraz laseroterapię. W sieci było głośno poza tym o poważniejszej ingerencji w wygląd jej twarzy, a mianowicie o operacji plastycznej nosa, do której Jenner się nie przyznaje. Więcej zdjęć znanej menadżerki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Kris JennerKris Jenner Kris Jenner i jej metamorfoza, foto: instagram.com

Kris Jenner uwielbia się poprawiać. Korzysta jeszcze z Photoshopa

Mama słynnych Kardashianek dba o swój Instagram z najwyższą dokładnością - podobnie jak jej wszystkie córki. W serwisie zgromadziła 52,8 mln obserwatorów, co czyni to konto jednym z najbardziej popularnych na świecie. Pod jej zdjęciami nie brakuje ciepłych komentarzy dotyczących wyglądu cery czy figury. Kris Jenner używa często Photoshopa, dzięki czemu jej skóra zawsze wygląda na perfekcyjną. Zdarzają się jednak wpadki, co miało przy zdjęciu z pewnego eventu, na którym przedsiębiorczyni zapoozowała w towarzystwie bliskich. Więcej o tej wpadce przeczytacie tutaj. 

Kris JennerKris Jenner Kris Jenner i jej przemiana, foto: instagram.com

Więcej o:
Copyright © Agora SA