Nie żyje gwiazda "Rodziny Soprano". Jej córka przeczuwała, że to ostatnie chwile

Nie żyje aktorka znana z "Rodziny Soprano". Suzanne Shepherd od lat poważnie chorowała.

20 listopada media obiegła informacja o śmierci aktorki Suzanne Shepherd, która zagrała w kultowej "Rodzinie Soprano". Miała 89 lat i od lat cierpiała na przewlekłą chorobę płuc. Zmarła w Garfield w stanie New Jersey. O śmierci aktorki poinformowała m.in. jej córka, Kate Shepherd.

Zobacz wideo Aldona Orman miała wypadek w Albanii. Zdradza, że groził jej paraliż do końca życia. Wspomina też sepsę i śmierć kliniczną

Nie żyje Suzanne Shepherd. Aktorka zasłynęła rolą w kultowej "Rodzinie Soprano"

Suzanne Shepherd od lat chorowała na obturacyjną chorobę płuc. Zmarła w piątek 17 listopada. Śmierć aktorki potwierdziła jej córka w obszernym wpisie na Instagramie, który był także hołdem dla jej utalentowanej matki. Ze wpisu wynika, że rodzina przygotowana była na ten ostateczny scenariusz. "Moja mama zmarła w piątek. Niech Bóg ją błogosławi. Nikt nie zastąpi jej wspaniałości. Jestem wdzięczna, że było mi dane spędzić z nią większość lata, wiedząc, że to nasze ostatnie wspólne wakacje" - napisała Kate Shepherd. Cały wpis znajdziecie na dole strony. Suzanne Shepherd zasłynęła rolą w "Rodzinie Soprano", gdzie wcielała się w rolę matki Carmeli Soprano (w tej roli Edie Falco). Miłośnicy kina znają ją też z roli w "Chłopcach z ferajny", czyli kultowego już amerykańskiego filmu gangsterskiego z 1990 roku w reżyserii Martina Scorsese. W mediach aktorkę pożegnał m.in. Ray Abruzzo z "Rodziny Soprano", odtwórca roli Carmine Lupertazziego.

Smutna wiadomość o śmierci Suzanne Shepherd. Była siłą natury. Aktorką, nauczycielką - napisał Abruzzo.

Nie żyje Suzanne ShepherdNie żyje Suzanne Shepherd fot. instagram.com/kateshepherd235

Suzanne Shepherd pracowała jako reżyserka teatralna i nauczycielka aktorstwa

Suzanne Shepherd urodziła się 31 października 1934 roku. Karierę zaczynała w teatrze. Należała do członków założycieli grupy Compass Players, wraz z Alanem Aldą i Alanem Arkinem, która powstała na początku lat 60. Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiła się w 1988 roku. Zagrała w filmie "Mystic Pizza", gdzie występowała m.in. Julia Roberts. Mimo że Shepherd nie dostawała głównych rol, to grywała w bardzo cenionych filmach jak m.in. "Chłopcy z ferajny" Martina Scorsese. Poza aktorstwem reżyserowała sztuki teatralne i pracowała jako nauczycielka aktorstwa. Miała swoje własne studio w Nowym Jorku. Widzowie zainteresowani jej metodami nauczania z niecierpliwością czekają na dokument "A Gift of Fire", w którym zostaną dogłębnie omówione.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA