Córka aktora "Rodziny Soprano" nie żyje. Dwa miesiące temu urodziła. Miała 25 lat

Tragedia w domu aktora z "Rodziny Soprano". John Ventimiglia pochował w czwartek córkę Odele. 25-latka dwa miesiące temu urodziła córkę.

Odele Ventimiglia, córka aktora Johna Venitimiglia, znanego głównie z roli w serialu "Rodzina Soprano", nie żyje. Rodzina poinformowała o jej śmierci, która nastąpiła zaledwie dwa miesiące po tym, jak Odele urodziła córkę.

Zobacz wideo Kiedy Coppola kręcił "Ojca chrzestnego", bohaterowie "Rio Connection" naprawdę kręcili mafijne interesy

Córka Johna Ventimiglia nie żyje

Odele i Lucinda Ventimiglia, córki Johna Ventimilia, wiodły życie zdecydowanie poza radarem amerykańskich mediów. Choć ich ojciec sławę zdobył dzięki roli Artiego Bucco w serialu HBO "Rodzina Soprano", Odele i Lucinda nie towarzyszyły mu w spotkaniach branżowych, nie afiszowały się tym, kim jest. Śmierć jednej z sióstr trafiła do mediów dopiero po kilku dniach razem z informacją o pogrzebie:

Ze złamanym sercem muszę poinformować o pogrzebie naszej ukochanej Odele. Śmierć Odele zostawia nas z wyrwą życiu - napisała na Facebooku matka dziewczyny, Belinda Cape.

Rae AllenRae Allen nie żyje. Aktorka była gwiazdą "Rodziny Soprano"

Siostra Odele na prywatnym koncie na Instagramie zamieściła wzruszający wpis:

Słowa nie są w stanie wyrazić bólu, jaki teraz czujemy. Kochałam moją młodszą siostrę i do końca życia będę szukała jej znaków i śladów we wszystkim.

Pogrzeb Odele odbył się 26 stycznia, ale śmierć nastąpiła prawie dwa tygodnie wcześniej, 12 stycznia. Jej przyczyna nie jest znana. Rodzina zamiast kwiatów w czasie pogrzebu poprosiła o wpłacanie pieniędzy na fundusz, który przeznaczony później zostanie na edukację małej Shiloh, córki Odele, wnuczki Johna Ventimiglia. Na zbiórkę wpłacono już ponad 50 tysięcy dolarów. Wśród wspierających znajdziemy m.in. wpis Stevena Van Zandta, przyjaciela Johna Ventimiglia z planu "Rodziny Soprano".

Więcej o: