Matthew Perry nie żyje. Aktorzy "Przyjaciół" chcą zorganizować spotkanie na jego cześć

Matthew Perry odszedł 28 października 2023 roku w Los Angeles. Po jego śmierci wiele zagranicznych sław, w tym przez gwiazdy z "Przyjaciół", wspominało aktora. Okazuje się, że nie chcą poprzestać na instagramowych wpisach pożegnalnych.

Matthew Perry został znaleziony martwy w swoim domu pod koniec października. Nie jest sekretem, że aktor miał problem z narkotykami. Wiele osób myślało, że to przedawkowanie nielegalnych substancji było przyczyną zgonu gwiazdora. Wstępne wyniki badań toksykologicznych wykluczyły jednak tę możliwość. Odejście aktora zadało bolesny cios jego rodzinie i kolegom z branży, w tym ekipie z kultowego serialu "Przyjaciele", który przyniósł Perry'emu ogromną sławę. Zagraniczne media podają, że aktorzy z produkcji chcą uczcić pamięć zmarłego aktora.

Zobacz wideo Zwiastun "Friends: Reunion"

Matthew Perry mógł na nich liczyć. Aktorzy z "Przyjaciół" pamiętają o gwiazdorze

Postać Chandlera Binga zdobyła wielu fanów na całym świecie. Inni bohaterowie serialu również zapisali się w sercach telewizyjnych widzów. Obecnie głośno jest o potencjalnych zamiarach Davida Schwimmera, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Jennifer Aniston oraz Matta LeBlanca. Zgodnie z doniesieniami Daily Mail aktorzy mają planować uroczyste spotkanie, by upamiętnić Matthew Perry'ego. Jeden z pomysłów dotyczy uhonorowania zmarłego podczas głośnego wydarzenia, które zaplanowane jest na styczeń 2024 roku. - Jen, Lisa i reszta obsady chcą go w pewnym momencie publicznie uhonorować i złożyć mu hołd, na jaki tak bardzo zasługuje. Krążą pogłoski, że mogą to zrobić podczas przyszłorocznej ceremonii rozdania nagród Emmy - mówi informator portalu. Perry byłby wówczas wspomniany razem z innymi zmarłymi w ostatnim czasie. Ciekawe, czy doczekamy się realizacji tego pomysłu.

Matthew PerryMatthew Perry Matthew Perry mógł liczyć na wsparcie aktorów 'Przyjaciół', YT

Lisa Kudrow postanowiła pożegnać Matthew Perry'ego

Aktorka we wzruszającym wpisie upamiętniła gwiazdora "Przyjaciół". "Dziękuję, że rozśmieszyłeś mnie do tego stopnia, że bolały mnie mięśnie, a łzy płynęły mi po twarzy każdego dnia. Dziękuję za twoje otwarte serce w sześciostronnej relacji, która wymagała kompromisu. I dużo rozmów" - czytamy. W dalszej części wpisu doceniła profesjonalizm aktora, a wspólnie spędzony czas określiła jako najlepszy. "Dziękuję, że pojawiałeś się w pracy, kiedy nie czułeś się najlepiej, a potem byłeś absolutnie genialny. Dziękuję za najlepsze dziesięć lat, o jakich można pomarzyć. Dziękuję, że mi zaufałeś. Dziękuję za wszystko, czego nauczyłam się o gracji i miłości, właśnie dzięki poznaniu ciebie. Dziękuję za czas, który mogłam z tobą spędzić, Matthew" - napisała. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Aktorzy z serialu 'Przyjaciele'Aktorzy z serialu 'Przyjaciele' Aktorzy z serialu 'Przyjaciele' chcą upamiętnić Perry'ego

Więcej o:
Copyright © Agora SA