Will Smith miał romans z kolegą z serialu? Przedstawiciel aktora wydał oświadczenie

Zagraniczne media rozpisują się na temat rzekomego romansu, który miał łączyć Willa Smitha z aktorem Duane'em Martinem. Mieli zostać przyłapani w bardzo jednoznacznej sytuacji.

Od czasu niechlubnego incydentu na Oscarowej gali, gdy Will Smith uderzył Chrisa Rocka, filmowa kariera laureata statuetki znacznie zwolniła. Smith coraz częściej staje się jednak bohaterem artykułów opisujących jego życie prywatne. W październiku tego roku jego żona, Jada Pinkett Smith, ujawniła, że od 2016 roku są w separacji. Teraz na światło dzienne ujrzały nowe doniesienia na temat aktora. Brother Bilaal, mężczyzna podający się za byłego asystenta i przyjaciela Willa Smitha, twierdzi, że wiele lat temu przyłapał go na intymnych harcach z aktorem Duane'em Martinem.

Zobacz wideo Wybitni aktorzy w kiepskich produkcjach

Przedstawiciel Willa Smitha komentuje doniesienia o romansie z innym aktorem

Duane Martin i Will Smith pracowali razem przy kilku projektach. Martin w latach 90. wystąpił m.in. gościnnie w kilku odcinkach serialu "Bajer z Bel-Air", w którym Smith grał główną rolę. Rewelacje na temat ich rzekomego romansu Brother Bilaal ujawnił podczas wywiadu z Tashą K, który ukazał się 14 listopada. Jak twierdzi, przed laty widział aktorów razem w jednoznacznej sytuacji w przebieralni Martina. - Stała tam kanapa, Will był na niej, wypięty, a Duane stał za nim, mordując go. To było jak scena morderstwa - opowiadał.

O rzekomej intymnej relacji aktorów natychmiast zaczęły rozpisywać się media. Duane Martin jak na razie nie odniósł się do sprawy, za to na doniesienia zareagował przedstawiciel Willa Smitha. Jak twierdzi, nic takiego nie miało miejsca. "Ta historia jest całkowicie zmyślona, a twierdzenie jednoznacznie nieprawdziwe" - przekazał portalowi TMZ. Osoba z otoczenia Smitha poinformowała także serwis, że aktor rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko Bilaalowi.

Jada Pinket Smith mówi o orientacji Willa Smitha

Jada Pinket Smith i Will Smith pobrali się w 1997 roku. Przez lata na temat ich małżeństwa narosło wiele plotek i spekulacji. Mówiono, że rzekomo tworzą otwarty związek, a Smith jest otwarty także na relacje homoseksualne. W październiku tego roku aktorka udzieliła wywiadu NBC, w którym zaprzeczyła wszelkim doniesieniom na ten temat. "Powiedziałabym, że nic z tego nie jest prawdą. Zdaję sobie sprawę, z czego wynikają nieporozumienia, ale żadne z nich nie jest prawdą" - przyznała.

Więcej o:
Copyright © Agora SA