Lekarka wylicza zabiegi, które przeszła Kendall Jenner. Botoks i powieki to początek [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kendall Jenner, chociaż wydaje się być najbardziej naturalną z sióstr Kardashian, również przeszła sporą przemianę na przestrzeni lat. W rozmowie z Plotkiem lekarka medycyny estetycznej wylicza, jakim zabiegom mogła się poddać.

Kiedy rozpoczęto nagrywanie "Z kamerą u Kardashianów", Kendall Jenner i Kylie Jenner były jeszcze dziećmi. Uwaga skupiała się głównie na ich starszych siostrach, Kim, Kourtney i Khloe. Kendall bardzo zależało na tym, aby nie być znaną jedynie jako gwiazda reality show i udaje jej się zrobić obiecującą karierę w modelingu. Chociaż celebrytka nie uległa modzie na monstrualne pośladki czy bardzo duże usta, nie ma wątpliwości, że przeszła sporą przemianę na przestrzeni lat. Dla Plotka jej metamorfozę oceniła właścicielka Ageless Clinic lek. Anna Kropiwnicka znana jako "lekarka w wielkim mieście" na Instagramie. Poddała się zabiegom medycyny estetycznej?

Zobacz wideo Caroline Derpienski piła szoty z Kendall Jenner

Jakim zabiegom poddała się Kendall Jenner? Modelowanie twarzy to nie wszystko

Według lekarki Kendall Jenner poddała się licznym zabiegom modelującym twarz. - Nie da się ukryć, że twarz Kendall na przestrzeni lat znacząco się zmieniła. Można przypuszczać, że przez ten czas pokusiła się o etapowe modelowanie ust i zabiegi wolumetryczne z zastosowaniem kwasu hialuronowego i stymulatorów, które wiodą prym na rynku medycyny estetycznej. Wysoce prawdopodobne, że sukcesywnie poddaje się procedurom z zastosowaniem toksyny botulinowej - trzy okolice na czole plus na nosie tzw. "Bunny lines" - mówi. Dodaje, że Kendall Jenner mogła przejść operację nosa. Więcej starych i nowych zdjęć modelki znajdziecie w galerii na górze strony.

À propos nosa - myślę, że przeszła w tej okolicy operację. Nie mniej widać, że Kendall bardzo dba o kondycję skóry, dzięki czemu ogólny efekt jest korzystny. Może regularnie poddawać się zabiegom radiofrekwencji mikroigłowej, laseroterapii czy odpowiednio dobranej mezoterapii - podkreśla Anna Kropiwnicka.

Kendall Jenner na starym zdjęciuKendall Jenner na starym zdjęciu East News

Kendall Jenner poprawiła wygląd powiek

Lekarka zwraca uwagę także na okolice oka modelki. Tłumaczy, co mogło tam zostać zrobione. - Uwadze tez nie umyka zmiana, jaka zaszła w okolicy oka, a konkretniej powiek celebrytki. Myślę, że tu zastosowana została chirurgiczna korekta powiek - blefaroplastyka, która przy odpowiedniej kwalifikacji uznawana jest aktualnie za najskuteczniejszą metodę "unoszenia spojrzenia". Zabieg mógł zostać uzupełniony liftingiem skroniowym, w celu uzyskania tzw. efektu "Foxy Eyes". No i piersi - tu też maczał palce chirurg - mówi. Lek. Anna Kropiwnicka podsumowuje, że Kendall Jenner ma bardzo profesjonalnie wykonane zabiegi i robi to z umiarem.

Muszę przyznać, że Kendall, mimo że z pewnością regularnie poddaje się zabiegom upiększającym, to zdaje się robić to z głową i u specjalistów z poczuciem estetyki.

Tak wygląda dziś Kendall JennerTak wygląda dziś Kendall Jenner Instagram.com/kendalljenner

Więcej o:
Copyright © Agora SA