Paris Hilton z synem na nowym zdjęciu. Celebrytka i jej mąż zostali rodzicami dzięki surogatce

Wielu fanów zastanawia się, jak wygląda dziecko Paris Hilton. Dziedziczka hotelowej fortuny postanowiła zaspokoić ich ciekawość i podzieliła się w sieci najnowszym zdjęciem syna.

Informacja o tym, że Paris Hilton i jej mąż Carter Reum zostali rodzicami, była dla wielu ogromnym zaskoczeniem. O tym, że spodziewają się dziecka, celebrytka nie mówiła bowiem publicznie, aż do momentu, gdy ich syn pojawił się na świecie. Szczęśliwą nowiną Paris Hilton pochwaliła się na Instagramie 24 stycznia, publikując jedynie zdjęcie maleńkiej ręki chłopca ściskającej jej palec.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o dzieciach

Paris Hilton chwali się synem w instagramowym poście. Phoenix rośnie jak na drożdżach

Niedługo później Paris Hilton ujawniła, że jej syn otrzymał imię Phoenix, a od jego narodzin coraz częściej publikuje w sieci jego fotografie. Chłopiec ma już dziesięć miesięcy i widać, że rośnie jak na drożdżach. Na najnowszych zdjęciach, które Hilton wrzuciła na Instagram 20 października, trzyma uśmiechającego się Phoenixa na kolanach. Jak ujawniła, fotografie zostały zrobione podczas pierwszej wizyty chłopca w Nowym Jorku. "Mój ukochany aniołek pierwszy raz w NYC" - podpisała post.

Jak ustalił magazyn "People", syn celebrytki przyszedł na świat dzięki surogatce poprzez procedurę in vitro. O szczegółach decyzji Paris Hilton opowiedziała w rozmowie z brytyjskim "Glamour". Jak przyznała, bardzo obawiała się porodu. "Tak bardzo chciałam mieć rodzinę. (...) Ale bardzo się bałam. Poród i śmierć to dwie rzeczy, które przerażają mnie jak nic innego na świecie" - wyznała. Celebrytka dodała także, że przy całej procedurze pomogła jej Kim Kardashian.

Kim jest Carter Reum, mąż Paris Hilton?

Ojcem Phoenixa jest przedsiębiorca Carter Reum, założyciel firmy inwestycyjnej M13 Ventures. Reum, podobnie jak jego ukochana, wywodzi się z dobrze sytuowanej rodziny, a Hiltonów zna już od pewnego czasu. Para spotyka się od 2019 roku, a już po kilkunastu miesiącach podjęli decyzję o zaręczynach. Ślub odbył się w Los Angeles pod koniec 2021 roku. Oprócz syna Carter Reum ma także córkę, której matką jest z gwiazdą reality show Laura Bellizzi. Informację tę potwierdził przedstawiciel przedsiębiorcy w rozmowie z Page Six. Podkreślił także, że Reum nie angażuje się w wychowanie dziewczynki, ale płaci na jej utrzymanie. Więcej zdjęć Paris Hilton znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.