W jakich warunkach rodziły gwiazdy? Jedna wydała prawie 95 tys. złotych, inna była zadowolona z publicznej placówki

Poród to stresujący czas dla kobiet. Wiele z nich chciałoby przywitać dziecko w luksusach, za które niestety trzeba słono zapłacić. W jakich warunkach rodziły polskie celebrytki?

Bycie mamą to ogromna odpowiedzialność, o której doskonale wiedzą Maja Hyży, Dominika Gwit, Joanna Opozda czy Joanna Krupa. Gwiazdy polskiego show-biznesu są szczęśliwymi mamami i chętnie mówią o tym w sieci. Ich pociechy wspaniale się rozwijają. Jak natomiast wyglądały początki? Cofniemy się do czasu porodu gwiazd i przypomnimy, w jakich warunkach przywitały na świecie swoje potomstwo. Cena jednej z placówek może niektórych zaskoczyć.

Zobacz wideo "Po problemach w czasie ciąży traktujesz to jako skarb". Majdan opowiedział o ojcostwie

Maja Hyży doczekała się czwórki dzieci. Gdzie urodziła najmłodszą pociechę?

Wokalistka nie ukrywa, że bycie na scenie przynosi jej spełnienie. Takowego doznaje także na co dzień w domu. Hyży jest mamą czwórki pociech. Wiktor i Alexander to bliźniaki będące owocem związku artystki z Grzegorzem Hyżym, zaś ojcem jej córek, Antoniny i Zofii jest Konrad Kozak. Ostatnią z pociech Hyży powitała w 2022 roku. Rodziła w szpitalu specjalistycznym, w którym poród kosztuje 2550 zł według ogólnie dostępnych informacji. "Polecam każdej mamie, żeby zainwestować w taki komfort, bo takie sytuacje nie dzieją się na co dzień, a nawet dzieją się raz w życiu, więc warto zadbać o siebie" - oznajmiła w mediach wokalistka. Hyży miała dostęp do telewizora, dwóch pokojów, aneksu kuchennego i prywatnej łazienki. 

W jakich warunkach rodziły gwiazdy? Hyży, Opozda i GwitW jakich warunkach rodziły gwiazdy? Hyży, Opozda i Gwit Fot. Kapif

Dominika Gwit wybrała poród w państwowej placówce

Aktorka została mamą w styczniu 2023 roku. Od początku zamierzała rodzić w publicznym szpitalu. Tłumaczyła to chorowaniem na zespół metaboliczny. Jak się okazuje, jeden ze szpitali w Warszawie był dobrym wyborem. "Nie mam słów, żeby dziękować wspaniałemu personelowi. Wybitni lekarze sprawili, że wszystko przebiegło wzorowo. Dziękuję każdemu z osobna i kłaniam się nisko" - oznajmiła Gwit na Instagramie. Pobyt w placówce wspomina bardzo dobrze. Mówi, że pracują w niej osoby z powołaniem.

W jakich warunkach rodziły gwiazdy? Jedna z nich zapłaciła krocieW jakich warunkach rodziły gwiazdy? Jedna z nich zapłaciła krocie Fot. Kapif/ Instagram/ dominikagwit

Joanna Opozda skorzystała z tego samego miejsca, co Hyży

Aktorka i Antoni Królikowski doczekali się syna Vincenta. Opozda ze względu na problemy zdrowotne postanowiła rodzić w prywatnym szpitalu, w którym rodziła Maja Hyży. Ich dzieci przyszły na świat w tym samym roku. O zawirowaniach zdrowotnych Opozda wspomniała na Instagramie. "Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu... Było nam cholernie trudno. I ty niestety wiesz o tym najlepiej, mój synu. Przetrwaliśmy" - napisała w poście.

W jakich warunkach rodziły gwiazdy? Jedna z nich zapłaciła krocieW jakich warunkach rodziły gwiazdy? Jedna z nich zapłaciła krocie Fot. Instagram/ asiaopozda/ Kapif

Joanna Krupa rodziła w "klinice gwiazd"

Jurorka "Top Model" została mamą Ashy-Leigh w 2019 roku. Krupa rodziła w zagranicznej "klinice gwiazd", w której na brak luksusów nie można narzekać. Według magazynu "Flesz" pacjentki szpitala w Los Angeles mają do dyspozycji luksusowy apartament z łazienką, jacuzzi i nowoczesnym sprzętem do rozrywki. Mogą ponadto skorzystać z takich usług jak fryzjer, manicure czy pedicure. Za poród w luksusach Krupa mogła zapłacić nawet 95 tys. złotych. 

W jakich warunkach rodziły gwiazdy? Jedna z nich zapłaciła krocieW jakich warunkach rodziły gwiazdy? Jedna z nich zapłaciła krocie Fot. Kapif/ Instagram/ joannakrupa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.