Justyna Steczkowska przyjęła uchodźców. Pokazała, jak jej córka bawi się z ukraińską koleżanką

Justyna Steczkowska także otworzyła serce na ofiary wojny w Ukrainie i przyjęła uchodźców pod swój dach. Teraz pokazuje, jak jej córka Helenka bawi się z nową koleżanką.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Polacy nieustająco pomagają wschodnim sąsiadom, którzy uciekają z Ukrainy przed wojną. Straż Graniczna w oficjalnym komunikacie podała, że od początku wojny w Ukrainie do Polski przybyło już ponad 2,1 mln uchodźców. Na ludzką krzywdę nie jest obojętna także Justyna Steczkowska, która pod swój dach przyjęła jedną rodzinę. Na InstaStories zdradziła, że zamieszkała u niej ukraińska dziewczynka Alinka wraz z dziadkami, rodzeństwem i ciocią. 

Justyna Steczkowska do fanów: "Zbudujcie sobie różowy domek"

Na instagramowej relacji Justyny Steczkowskiej pojawił się wzruszający filmik, który ukazuje, jak córka wokalistki spędza czas z ukraińską koleżanką. Dziewczynki zbudowały w ogrodzie różowy namiot, w którym znalazły się pluszaki. 

Moja córeczka Helenka razem z Alinką, swoją przyjaciółką z Ukrainy, zbudowały sobie taki różowy domek. Bawią się każdego dnia, a Alinka jest tutaj z babcią, dziadkiem, ciocią i rodzeństwem. Nawet w tak trudnych czasach dzieci są tak cudowne. Pamiętają o tym, co najważniejsze - o radości, uśmiechu, przyjaźni, kolorach. Wszystkim tym, co nadaje piękno naszemu życiu. Kochani, zbudujcie sobie taki różowy domek dla poprawienia humoru.
Zobacz wideo Justyna Steczkowska pokazała miejsce zabaw córki z ukraińską koleżanką

To nie pierwszy raz, kiedy Justyna Steczkowska oferuje pomoc Ukrainie. Wokalistka wystąpiła wcześniej na charytatywnym koncercie TVP "Solidarni z Ukrainą". Ze sceny artystka poinformowała, że rezygnuje z honorarium na rzecz ukraińskich dzieci, ofiar wojny. Oświadczenie Steczkowskiej wywołało prawdziwe poruszenie w branży muzycznej i doprowadziło do medialnej dyskusji na temat wynagrodzeń wykonawców na wydarzeniach charytatywnych

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.