Jennifer Aniston publikuje polski adres i pisze, jak pomóc Ukraińcom. Oznaczyła Stinga i Szumowską

Hollywoodzka gwiazda także zaangażowała się w pomoc Ukrainie. Na Instagramie opublikowała wpis z informacjami o pomocy. Dodała polski adres.

Bądź na bieżąco. Więcej o tym, jak gwiazdy pomagają Ukrainie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jennifer Aniston to jedna z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Jej sława trwa nieprzerwanie od występu w kultowej produkcji "Przyjaciele". Aktorka dość późno uległa trendowi Instagrama. Konto założyła dopiero w 2019 roku, co stało się z miejsca sensacją. Aniston zebrała wierne grono prawie 40 miliona obserwujących. Swoje zasięgi często wykorzystuje, aby szerzyć pomoc.

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Jennifer Aniston wspiera Ukrainę. Podała polski adres

Kolejna zagraniczna gwiazda nie jest obojętna na los ludzi w Ukrainie. Swoją pomoc i wsparcie oferowali już Ashton Kutcher i Mila Kunis, która jest Ukrainką, Madonna czy Sting. Aktorka na InstaStories udostępniła post piosenkarza, który zaśpiewał swoją rzadko wykonywaną piosenkę. Zamieściła także numery telefonów, pod którymi ludzie w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii mogą się dowiedzieć jak pomóc Ukrainie. Aniston podała polski adres - Pol-Cel Rampa Brzeska 63, 22-100 Chełm.

Dostawy wysyłane do magazynu w Polsce są dostarczane w koordynacji z siłami zbrojnymi Ukrainy, co stanowi gwarancję, że trafią do najbardziej potrzebujących. (…) Każde pudło powinno być oznakowane 'HELP UKRAINE' i opatrzone informacją, co zawiera: 'leki', 'ubrania', 'żywność', 'pomoc humanitarna' – czytamy na InstaStories aktorki.

InstaStories Jennifer AnistonInstaStories Jennifer Aniston Fot. @jenniferaniston

Aniston w apelu oznaczyła Stinga oraz Małgorzatę Szumowską. Z pewnością to właśnie od zaangażowanej w pomoc Ukrainie polskiej reżyserki aktorka ma rzetelne i prawdziwe informacje o zbiórce. Pomoc Ukrainie jest z pewnością ważna dla aktorki. Mało kto wie, że jej przyjaciółka z planu Lisa Kudrow ma białoruskie korzenie. 

Agata RubikAgata Rubik relacjonuje postępy w odchudzaniu. Ile pokazuje waga? "Generalnie - spoko"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: