Edyta Pazura zatrudniła uchodźców z Ukrainy. "Musimy działać"

Edyta Pazura postanowiła zatrudnić w swojej firmie dwie osoby z Ukrainy. Gwiazda dodała dający do myślenia wpis.

Bądź na bieżąco. Więcej o wojnie w Ukrainie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Edyta Pazura bardzo mocno przeżywa wojnę w Ukrainie. Podzieliła się wpisem, w którym przyznała się, że to jej największy koszmar z dzieciństwa. Zamiast załamywać ręce, gwiazda zaangażowała się w pomoc uchodźcom zza naszej wschodniej granicy. Wykorzystuje zdobyte zasięgi i zaufanie w social mediach, aby dotrzeć do jak największej liczby osób. Co rusz udostępnia przydatne informacje, linki czy zbiórki. Sama też zatrudniła dwie osoby z Ukrainy. 

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura zaoferowała pracę uchodźcom z Ukrainy 

Żona Cezarego Pazury na co dzień jest jego menadżerką, robi doktorat oraz stworzyła markę biżuteryjną. Jest zapracowaną kobietą, a do swojego zespołu potrzebowała kilku nowych pracowników. Postanowiła, że da szansę również osobom z Ukrainy.

Musimy działać i budować naszą gospodarkę. Ja przyjmuję trzy osoby w firmie - w tym dwie z Ukrainy - czytamy w poście.
 

Edyta Pazura, jak pisała we wcześniejszych postach, budziła się co 20 minut, aby sprawdzić najnowsze wiadomości, a strach ją paraliżował. Teraz wybrała zdrowy rozsądek, a jej nastawienie uległo zmianie.

Czy to coś da, że teraz przestanę pracować, będę się użalać i z niepokojem wyczekiwać co przyniesie jutro? Wręcz odwrotnie. Będę musiała zamknąć biznes i zwolnić ludzi. Dobry ratownik to żywy ratownik. Ja dzisiaj wyłączyłam TV i spędziłam dzień z książką, dziećmi i fizyką siódmoklasistki - zakończyła Pazura.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Agora SA