Natasza Urbańska po aferze z honorariami za występy w TVP, ogłasza kolejny koncert dla Ukrainy

Nie milknie dyskusja na temat honorariów gwiazd za koncert "Solidarni z Ukrainą". Tymczasem Natasza Urbańska zaprasza na kolejne wydarzenie artystyczne na rzecz naszych wschodnich sąsiadów. Zapewnia, że cały dochód zostanie przekazany potrzebującym.

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni" rolę Włoszki. "Wspaniała propozycja"

W niedzielę Telewizja Polska wyemitowała koncert "Solidarni z Ukrainą", na którym wystąpiły największe polskie gwiazdy. Wzruszające utwory wykonały m.in. Edyta Górniak, Natasza Urbańska czy Maryla Rodowicz. W trakcie wydarzenia Justyna Steczkowska wygłosiła ze sceny, że zamierza przeznaczyć swoje honorarium na pomoc Ukrainie. Pozostałe artystki twierdziły, że wystąpiły charytatywnie. Ostatnio wypłynęły jednak informacje o kwotach, jakie gwiazdy zainkasowały za występ. Teraz Natasza Urbańska zaprasza na kolejny koncert dla Ukrainy. Cały zysk ma zostać przeznaczony na wsparcie naszych wschodnich sąsiadów.

Olgarchowie i ich dzieci wiodą luksusowe życieNajbogatsi Rosjanie wspierają Putina z Seszeli. Wiemy, na czym się dorobili

Natasza Urbańska zaprasza na kolejny koncert dla Ukrainy. Wystąpią także inni artyści

Za pośrednictwem Instagrama Natasza Urbańska poinformowała o kolejnym koncercie na rzecz Ukrainy. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Teatrze Buffo. Cały zysk z biletów ma zostać przeznaczony na fundację Janiny Ochojskiej. Organizacja przeznaczy środki na pomoc dla najbardziej potrzebujących Ukraińców.

Chciałabym zaprosić was na "Koncert dla Ukrainy", który odbędzie się 7 marca o godzinie 20:00 w Teatrze Buffo. Nasze zaproszenie przyjęli znakomici artyści polskiej (i nie tylko) sceny! 100 proc. przychodu z biletów zostanie przeznaczone dla Fundacji Ochojskiej PAH i trafi do najbardziej potrzebujących Ukraińców! Niedługo ogłosimy artystów... Wierzę głęboko w to, że razem możemy wszystko! Bądźcie z nami! - napisała pod postem Urbańska.
 

Grzegorz KrychowiakGrzegorz Krychowiak ma dość grania w Rosji. Zbojkotował trening

Miejmy nadzieję, że tym razem artyści naprawdę zagrają charytatywnie, a dochód z koncertu trafi do najbardziej potrzebujących.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: