Trzy najmądrzejsze znaki zodiaku. Zdobywają wiedzę imponująco szybko

Te trzy znaki zodiaku znajdują się na szczycie listy najbardziej inteligentnych. Sprawdź, co gwiazdy mają do powiedzenia na temat wrodzonych umiejętności do zdobywania wiedzy.

Według miłośników astrologii data urodzenia informuje o predyspozycjach danego człowieka, a na jej podstawie możemy zarysować rys charakterologiczny. Zastanawialiście się, co o inteligencji mówią nam znaki zodiaku? Niektóre ze znaków potrafią imponująco szybko zdobywać nową wiedzę, inne cechują się inteligencją emocjonalną i potrafią wykazywać się niebywałą empatią. Sprawdź, czy twój znak znajduje się w najinteligentniejszej trójce.

Zobacz wideo Patricia Kazadi dosadnie o Dodzie. "Wszystko, co ona mówi, jest trochę chamskie".

Najinteligentniejsze znaki zodiaku. Wodnik 

Wodnik znajduje się na samym szczycie listy znaków, które wykazują się największą inteligencją. Ten znak zodiaku ma wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i potrafi dostrzegać niezauważalne przez innych detale. Wodniki nierzadko można spotkać z książką w ręku i nieustannie chcą zgłębiać wiedzę o świecie. W przypadku starcia się z problemem nie zniechęci ich trudna sytuacja i za wszelką cenę będą chcieli rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zagadnień. Spod tego znaku jest m.in. Doda, która - jak powszechnie wiadomo - ma mieć ponadprzeciętny iloraz inteligencji.  

Doda męczy innych perfekcjonizmem? Ekspertka przywołała słowa PachutaDoda męczy innych perfekcjonizmem? Ekspertka przywołała słowa Pachuta Fot. Kapif

Najinteligentniejsze znaki zodiaku. Waga

Osoby spod znaku Wagi łączą teoretyczną wiedzę z praktyką. Dzięki wrodzonym umiejętnością potrafią znaleźć równowagę pomiędzy spędzaniem godzin nad książkami a wprowadzaniem nabytej wiedzy w życie. Wewnętrzna harmonia pozwala wagom ze spokojem reagować na przeszkody, które spotkają na swojej drodze. Kiedy mierzą się z problemem, nie panikują i nie działają impulsywnie, tylko rzeczowo podchodzą do sytuacji. Do znanych osób spod tego znaku należy m.in. Kim Kardashian.

Najinteligentniejsze znaki zodiaku. Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona wprost kochają rozwiązywać zagadki. Dokładna analiza i łączenie faktów napędza ich do działania. Skorpiony znakomicie potrafią odczytać intencje innych ludzi, więc nie da się ich łatwo oszukać lub zaprowadzić w kozi róg. Wiedza Skorpiona w przeciwieństwie do oczytanego Wodnika jest nabyta w działaniu. To dzięki doświadczeniu i przeżywaniu, Skorpiony najszybciej uczą się przez praktykę. Do znanych Skorpionów zalicza się m.in. Edyta Górniak.

Edyta GórniakEdyta Górniak Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.