Horoskop. Kobiety spod tych znaków mogą spodziewać się rozstania. Teraz ich związki są szczególnie narażone

Nadchodzi trudny czas dla kobiet spod kilku znaków zodiaku. W najbliższych dniach mogą spodziewać się odrzucenia ze strony partnera, a nawet rozstania.

Więcej na temat astrologii znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

W najbliższym czasie niektóre kobiety mogą spodziewać się trudnego czasu w związku. Będą szczególnie narażone na rozstanie z partnerem. Wszystko przez niekorzystny układ planet na przełomie lutego i marca. Panie spod tych znaków zodiaku, według astrologii, nie mogą czuć się w pełni bezpiecznie, a nawet mogą zostać porzucone. Stracić ukochanego mogą kobiety spod znaków Bliźniąt, Wagi i Skorpiona.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami krajuMieszkanie w Polsce mogą zamienić na posiadłość na Majorce! Te gwiazdy zainwestowały

Horoskop. Kobiety spod tych znaków mogą spodziewać się rozstania

Kobieta spod znaku Bliźniąt będzie w najbliższym czasie liczyła na coś zupełnie innego, niż szykują dla niej gwiazdy. Zdobędzie się na deklarację zaangażowania do partnera. Mogą paść słowa: "chcę zostać z tobą na zawsze" i snucie marzeń o wspólnym życiu. Jednak partner nie odwzajemni jej entuzjazmu, a wręcz przeciwnie, może być tym przerażony. Wyzna, że nie jest gotów na tak duże zobowiązanie.

Kobiety spod Skorpiona czeka podobna sytuacja. Usłyszą od partnera mało wesołe wieści. Ukochany może wyznać, że od dawna ma wątpliwości w związku. Nie będzie pewien, czy chce budować wspólną przyszłość i być może podejmie decyzję o rozstaniu. Rozpadowi ulegną relacje, które nie miały szans na przetrwanie - dlatego najlepsze rozwiązanie, to pozwolić mu odejść.

Wagę z kolei jeszcze przed początkiem marca czeka trudny czas. Podobnie jak Bliźnięta, będzie musiała porzucić marzenia o szczęśliwym związku, przynajmniej z obecnym partnerem. Ten okaże się niegodny zaufania. Odkryje jego kłamstwa i manipulacje. Mężczyzna nie będzie chciał się przyznać do swoich win, dlatego związek się zakończy. Zobacz też: Znaki zodiaku i związki. Co się stanie, jeśli zaczniesz się spotykać z osobą, nad którą czuwają te same gwiazdy?

Więcej o: