Te znaki zodiaku w 2022 roku zakończą związki. Rozstanie już się zbliża. Sprawdź, czy jesteś na liście

Horoskop, który przepowiada rozpad związków? Okazuje się, że w tym roku niektóre znaki zodiaku będą miały nie po drodze z miłością. Które z nich, według astrologów, czeka rozstanie?

Więcej horoskopów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Jednym z najbardziej nurtujących w życiu tematów jest miłość. To właśnie ona jest zjawiskiem, które najbardziej interesuje nas w horoskopach. Każdy chciałby wiedzieć, czy na jego drodze stanie prawdziwe uczucie. Według najnowszych obserwacji astrologów, w tym roku los wielu osób może się odmienić, lecz w tym przypadku zrezygnują one ze związków. Które ze znaków zodiaku w 2022 roku rozstaną się z partnerami lub partnerkami?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Brad Pitt, Ashton Kutcher i Mila KunisDunst całowała się z Pittem, gdy miała 11 lat. Nie wspomina tego dobrze

Te znaki zodiaku zakończą związki w 2022 roku

Barana czeka zakończenie związku. Jednak dotyczy to tych, którzy są w nieudanych relacjach. Po wylanych łzach i wielu kłótniach - ma to być rok, w którym zostanie podjęta decyzja o odejściu od partnera czy partnerki. To też dobra wiadomość dla osób, które źle ulokowały swoje uczucia, a ich związki były pełne goryczy, złości i bólu. Zodiakalne Barany stają więc przed szansą zerwania z toksyczną lub taką relacją, w której od dawna dojście do porozumienia jest niemożliwe.

Drugą grupą są osoby spod znaku Bliźniąt. Zodiakalne Bliźnięta wyciągną wnioski z dotychczasowych relacji i podejmą decyzję o wyjściu z nich. Uczucia ulegną wypaleniu, a związek przestanie przynosić satysfakcję. Stwierdzą, że wzajemny szacunek to za mało, by tworzyć partnerstwo. Według gwiazd po rozstaniu, kiedy emocje opadną, Bliźnięta mają szansę na zyskanie przyjaciela w postaci byłego partnera czy partnerki.

Panna to kolejny znak zodiaku, który w tym roku postanowi wyjść ze związku. Zodiakalne Panny mają dojść do wniosku, że skoro druga osoba nie potrafi dostosować się do nich, taka relacja nie ma przyszłości. Drogi partnerów się rozejdą. Panny stwierdzą, że dotychczasowa relacja je ogranicza, nie sprzyja rozwojowi i zwyczajnie ciągnie w dół. Osoby spod tego znaku na pierwszym miejscu stawiają głos rozsądku i rozum, a nie uczucia, dlatego nie pozwolą, by związek ograniczał ich wolność i ambicje.

Ala Tracz dwa lata temu wystąpiła na 'Eurowizji Junior'. Już tak nie wyglądaAla Tracz dwa lata temu wystąpiła na "Eurowizji Junior". Już tak nie wygląda

Skorpion zamyka listę znaków zodiaku, które się w tym roku rozstaną. Jednak w tym przypadku będzie inaczej. To Skorpiony zostaną porzucone. Będzie to dla nich niezaprzeczalne zaskoczenie i bolesny cios. Osoby spod tego znaku będą cierpieć i nie będą mogły uwierzyć w to, co się stało. Ich świat może legnąć w gruzach. Po kilku miesiącach powinno być lepiej i otworzą się przed nimi nowe możliwości. Będą miały szansę na stworzenie nowych relacji, w których nie popełnią starych błędów.

Więcej o: